Prekių katalogas

LEGO® 10885 DUPLO Mano pirmasis galvosūkis

1-2 d.d.

Delivery time on 2020 10 20

Prekės kodas 311433

15,56 €
Prekės savybės
GamintojasLEGO®
Dalių skaičius15
LEGO SerijosLEGO® DUPLO
Amžius3-4, 0-2
LytisBerniukams
Prekės kategorijaKonstruktoriai
Įspėjimas dėl kūdikių žaislų saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
LEGO® 10885 DUPLO Mano pirmasis galvosūkis
15,56 €
 
LEGO® 10885 DUPLO Mano pirmasis galvosūkis
 
 
Su LEGO® DUPLO® rinkiniu „Mano pirmasis galvosūkis“ maži vaikai galės lengvai ir smagiai mokytis derinti, konstruoti ir dėlioti kaladėles. Kurkite ir puoselėkite ryšį su savo ikimokyklinuku padėdami jam surūšiuoti kaladėles pagal spalvą ir sudėlioti jas tinkama tvarka taip, kad surinktumėte šias lengvai sukonstruojamas mėgstamiausių gyvūnų dėliones vaikams. Tada jas išardykite, išmaišykite ir paskatinkite vaikus pasitelkti vaizduotę ir sudėlioti jų pačių kūrybos smagius ir nebūtus gyvūnus! DUPLO kaladėlės, kurias rasite šioje smagioje kaladėlių dėlionėje vaikams iki 3 metų, yra saugios ir specialiai pritaikytos mažoms rankutėms.
 
LEGO® DUPLO® 10885 rinkinys „Mano pirmasis galvosūkis“, skirtas vaikams iki 3 metų, yra paprastas ir smagus būdas žengti pirmuosius žingsnius mokantis derinti, konstruoti ir dėlioti kaladėles labai mažiems vaikams. Kurkite ir puoselėkite ryšį su savo ikimokyklinuku padėdami jam surūšiuoti kaladėles pagal spalvą ir sudėlioti jas tinkama tvarka taip, kad surinktumėte šias lengvai sukonstruojamas mėgstamiausių gyvūnų dėliones vaikams. Tada jas išardykite, išmaišykite ir paskatinkite vaikus pasitelkti vaizduotę ir sudėlioti jų pačių kūrybos smagius ir nebūtus gyvūnus! DUPLO kaladėlės, kurias rasite šioje smagioje kaladėlių dėlionėje vaikams iki 3 metų, yra saugios ir specialiai pritaikytos mažoms rankutėms.
 
• Rinkinyje rasite 5 sukonstruojamas LEGO® DUPLO® gyvūnėlių dėliones vaikams: flamingą, zebrą, žirafą, krokodilą ir tigrą. 
• Padėkite savo vaikui lavinti pagrindinius konstravimo ir smulkiosios motorikos įgūdžius iš kaladėlių dėliojant šias nesunkias dėliones vaikams. 
• Skatinkite vaikų kalbos raidą, socialinius ir emocinius įgūdžius, kuriuos jie lavins mokydamiesi žaisti su šiais mielais gyvūnais. 
• Neribotos LEGO® DUPLO® žaislų rinkinių dovanojamos kūrybinio žaidimo galimybės yra tikra mažų vaikų kūrybinio mąstymo mokykla. 
• LEGO® DUPLO® gaminiai yra paprasti naudoti bei smagūs ir specialiai pritaikyti mažoms rankutėms. 
• Ši piramidė yra ideali dovana ikimokyklinukams. 
• Kiekvieno gyvūno matmenys: daugiau kaip 12 cm (4 col.) aukščio, 6 cm (2 col.) ilgio ir 3 cm (1 col.) pločio.
 
Rekomenduojamas amžius: 1½+
Detalių skaičius: 15.Klientų atsiliepimai apie šią prekę