Prekių katalogas

LEGO® 10897 DUPLO Mano pirmasis Minės konstruktorius

7-14 d.d.

Delivery time on 2020 08 10

Prekės kodas 311443

Prekės savybės
GamintojasLEGO®
Dalių skaičius10
LEGO SerijosLEGO® DUPLO
Amžius3-4, 0-2
LytisBerniukams ir mergaitėms
Prekės kategorijaKonstruktoriai
Įspėjimas dėl kūdikių žaislų saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
LEGO® 10897 DUPLO Mano pirmasis Minės konstruktorius
9,09 €
 
LEGO® 10897 DUPLO Mano pirmasis Minės konstruktorius
 
 Mažiesiems „Disney“ gerbėjams patiks Mano pirmasis Minės konstruktorius – trimatė Pelytės Minės dėlionė iš stambių LEGO® DUPLO® kaladėlių. Dėl paprastos bokšto konstrukcijos šį „Disney Juniors“ Pelytės Minės žaislą yra lengva konstruoti – jūsų mažyliui reikia sudėti dalis tinkama tvarka, kad sukonstruotų visą kūną. Rinkinyje yra plaukų kaspinas ir 2 skirtingi drabužių komplektai, kuriuos galima maišyti ir derinti. Kurdami skirtingus Minės įvaizdžius vaikai lavina savo kūrybiškumą. DUPLO kaladėlės yra smagios, saugios ir specialiai pritaikytos mažoms rankutėms.
 
Mažiesiems „Disney“ gerbėjams patiks LEGO® DUPLO® 10897 „Mano pirmasis Minės konstruktorius“ – trimatė Pelytės Minės dėlionė iš stambių DUPLO kaladėlių. Dėl paprastos bokšto konstrukcijos šį „Disney Juniors“ Pelytės Minės žaislą yra lengva konstruoti – jūsų mažyliui reikia sudėti dalis tinkama tvarka, kad sukonstruotų visą kūną. Rinkinyje yra plaukų kaspinas ir 2 skirtingi drabužių komplektai, kuriuos galima maišyti ir derinti. Kurdami skirtingus Minės įvaizdžius vaikai lavina savo kūrybiškumą. DUPLO kaladėlės yra smagios, saugios ir specialiai pritaikytos mažoms rankutėms.
 
• Trimatė konstruojama „Disney Juniors“ Pelytės Minės dėlionė. 
• Rinkinyje yra Pelytės Minės plaukų kaspinas ir papildomas keičiamų drabužių komplektas. 
• Padėkite savo vaikui išmokti konstruoti ir lavinti savo smulkiosios motorikos įgūdžius su šia paprasta dėlione. 
• Skatinkite žaidimus vaidmenimis ir istorijų kūrimą su šia legendine „Disney“ veikėja, tuo pačiu skatindami savo vaiko kalbos vystymąsi ir socialinių bei emocinių įgūdžių lavinimą. 
• Šis LEGO® DUPLO® l „Disney Juniors“ Pelytės Minės žaislas yra puiki dovana ikimokyklinio amžiaus vaikams. 
• Neribotos LEGO® DUPLO® edukacinių žaislų dovanojamos kūrybinio žaidimo galimybės yra tikra mažų vaikų kūrybinio mąstymo mokykla. 
• LEGO® DUPLO® gaminiai yra smagūs, paprasti žaisti ir specialiai pritaikyti mažoms rankutėms. 
• Matmenys: daugiau nei 15 cm (5 col.) aukščio, 9 cm (3 col.) pločio ir 5 cm (1 col.) gylio.
 
Rekomenduojamas amžius: 1½+
Detalių skaičius: 10.Klientų atsiliepimai apie šią prekę