Prekių katalogas

LEGO® 21051 ARCHITECTURE Tokijas

Greitas pristatymas 7-14 d.d.

Prekės kodas 2001013

51,99 €
Charakteristikos
GamintojasLEGO®
Dalių skaičius547
LEGO SerijosLEGO® Architecture
Amžius11+
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• Sukonstruokite šį įspūdingą LEGO® Architecture Tokijo miestovaizdžio suvenyrą suaugusiesiems, kurį sudaro autentiškai atkurti miesto simboliais laikomų pastatų ir vietovių modeliai, ir parodykite savo meilę šiam spalvingam miestui.

• Šį kolekcinį konstravimo rinkinį sudaro konstruojamas Tokijo bokštas, Mode Gakuen Cocoon Tower, Tokyo Big Sight, TOKYO SKYTREE, Čidorigafuči parkas, Šibujos sankryža ir kiti objektai, keliantys nostalgišką nuotaiką.

• Šį namų arba biuro stalo modelį sudaro pagrindo plokštelė su pavadinimo lentele „Tokyo“. Be to, bukletas padės sužinoti daugiau apie Tokiją ir modelio dizainerį (tik anglų kalba. Atsisiųskite kitomis kalbomis iš LEGO.com/architecture.)

• Net pradedantieji LEGO® architektai gali džiaugtis šiuo paprastu konstruoti architektūros modelio rinkiniu, be to, jis gali tapti Japonijos tematikos dovana suaugusiems, kurie yra buvę Tokijuje, svajoja ten apsilankyti arba ten gyvena ar gyveno.

• Šis konstruojamas miestovaizdis yra 28 cm aukščio, 27 cm pločio ir 10 cm gylio – jam demonstruoti nereikės daug erdvės, bet jo vaiskios spalvos ir autentiškos detalės neabejotinai patrauks aplinkinių akį!

• Nereikia baterijų – šis rinkinys suaugusiesiems suteikia galimybę atsipalaiduoti, ramiai konstruoti naudojant vien LEGO® kaladėles. Taigi, pamirškite savo rūpesčius, atitrūkite nuo kasdienybės ir sukurkite gražią puošmeną!

• Svarstote, ar nupirkti šią unikalią Tokijo dovaną LEGO® naujokui? Jokių problemų! Prie jo pridedamos paprastos spausdintinės konstravimo instrukcijos. Pradėkite vos atidarę dėžę!

• Kolekciniai įžymių vietovių ir miestovaizdžių LEGO® Architecture modeliai idealiai tinka demonstravimui ir suteikia malonią konstravimo patirtį, visiems besidomintiems architektūra, kelionėmis, istorija ir dizainu.

• LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir lengvą sujungimą bei atskyrimą kiekvieną kartą.

• LEGO® kaladėlės visapusiškai išbandomos, kad užtikrintume, jog kiekvienas LEGO Architecture konstravimo rinkinys atitiktų aukščiausius saugos standartus, tad jūsų Tokijo suvenyro modelis bus ne tik gražus, bet ir tvirtas

Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Atkurkite žymiausius Tokijo pastatus su šiuo detaliu LEGO® Architecture Skyline Collection 21051 stalo žaislu. Tai puikus suvenyras Tokijo lankytojams ir ideali dovana suaugusiems, kurie gyvena ar gyveno Japonijos sostinėje arba kurie svajoja ją aplankyti. Net pradedantieji LEGO konstruktoriai gali atsiriboti nuo spartaus gyvenimo tempo ir pailsėti konstruodami.Žymiausi pastatai. Šį konstravimo rinkinį sudaro TOKYO SKYTREE, aukščiausio bokšto pasaulyje, Tokijo bokšto, Mode Gakuen Cocoon Tower ir Tokyo Big Sight pastato modeliai. Vyšnių žiedais nusagstytas Čidorigafuči parkas, pagodos bokštas ir Šibujos sankryža. Sujungti ant plokštės su pavadinimo lentele „Tokyo“ jie sudaro kompaktišką ir įspūdingą puošmeną.Pristatome LEGO Architecture... LEGO Architecture rinkiniai įkūnija žymiausių pasaulio pastatų, paminklų ir miestų dvasią. Čia kiekvienas besidomintis architektūra, kelionėmis, istorija ir dizainu ras ką nors sau nuo žymių kraštovaizdžių iki miestovaizdžių modelių.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę