Prekių katalogas

LEGO® 21028 ARCHITECTURE Niujorkas

Greitas pristatymas 1-2 d.d.

Prekės kodas 2000282

40,50 €
Charakteristikos
GamintojasLEGO®
Dalių skaičius598
LEGO SerijosLEGO® Architecture
Amžius11+
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• Niujorko panoramos LEGO® versija.

• Rinkinyje yra Flatiron Building, Chrysler Building™, Empire State Building, One World Trade Center ir Laisvės statula.

• Pridedamoje knygelėje pateikiama informacija apie kiekvieno pastato kūrėją, architektūrą bei istoriją ir istorinių faktų apie Niujorką ir jo kultūros paveldą (tik anglų kalba. Kitomis kalbomis galima rasti adresu LEGO.com/architecture). Prieš prisijungdamas prie interneto, paprašyk tėvų leidimo).

• Rinkinyje yra 4 x 32 plytelėmis išklotas pagrindas su dekoratyvine Niujorko lentele.

• Atkurk gražiausius pasaulio miestus su „Skyline“ kolekcija iš „LEGO® Architecture“.

• LEGO® Architecture rinkiniai yra skirti mėgautis architektūros pasauliu naudojant LEGO detales ir sukurti visiems, kas domisi dizainu, architektūra ir istorija.

• Matmenys: 26 cm (10 col.) aukščio, 25 cm (9 col.) pločio ir 4 cm (1 col.) gylio.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Mėgaukis Niujorko architektūros įvairove su šiuo detaliu LEGO® kaladėlių modeliu. LEGO Architecture Skyline kolekcijos modeliai tinkami eksponuoti namuose ir biure. Jie sukurti visiems, kurie domisi kelionėmis, architektūra, istorija ir dizainu. Kiekvienas rinkinys sukurtas laikantis mastelio, kad kiekvienas statinys būtų atvaizduotas atitinkamo dydžio, su tikroviškomis spalvomis. Šiame rinkinyje yra Flatiron Building, Chrysler Building™, Empire State Building, One World Trade Center ir Laisvės statula. Jį užbaigia dekoratyvinė Niujorko lentelė.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę