Prekių katalogas

Veiklos kilimėlis-tuneliukas „Vandens pasaulis" DRD92

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 2000236

64,89 €
Charakteristikos
GamintojasFisher Price
Amžius0-2
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Veiklos kilimėlis-tuneliukas „Vandens pasaulis" DRD92
64,89 €
Pasinerkite į linksmybes su vandens gyvūnėliais! Tai muzikinis veiklos kilimėlis, kuris gali virsti nuotaikingu tuneliuku. Jame vaikutis pasijus lyg tikrame povandeniniame pasaulyje! Kilimėlis turi veiklos arkas su kabančiais žaisliukais: kramtuku, barškučiu, veidrodėliu bei muzikine šviečiančia žuvele, tad mažyliams patiks gulėti ant kilimėlio ir žaisti, spirti, siekti, liesti, žiūrėti bei klausytis įvairių garsų. Mažyliui paaugus ir pakeitus kilimėlio arkų poziciją, jis virsta tuneliuku, kuris paskatins mažylius ropoti, tyrinėti ir judėti. Kilimėlis padės lavinti mažylio smulkiosios ir stambiosios motorikos įgūdžius, akyčių-rankyčių koordinaciją, skatins siekti, liesti, smalsauti ir tyrinėti, supažindins su priežasties-pasekmės efektu. Jo paviršius lengvai skalbiamas. 

Rekomenduojama vaikams nuo 0 mėn.

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę