Prekių katalogas

Sodo suoliukas, 120cm, tikmedžio medienos masyvas

Greitas pristatymas 3-7 d.d.

Prekės kodas 3161983

118,94 €
Charakteristikos
Gamintojas
Prekės kategorijaLauko baldai
Baldo tipasLauko suolas
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Sodo suoliukas, 120cm, tikmedžio medienos masyvas
118,94 €

Pasižymintis ne tik stilingu, bet ir praktišku dizainu, šis medinis lauko suoliukas jūsų lauko erdvei suteiks naujo įvaizdžio!

Pagamintas iš ypatingai patvarios tikmedžio medienos, šis tikmedžio baldas buvo grūdintas, džiovintas krosnyje ir tuomet šlifuotas smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu popieriumi, taip suteikiant ypatingai lygią išvaizdą. Tikmedžio mediena taip pat žinoma dėl savo išskirtinio tvirtumo ir atsparumo įvairioms oro sąlygoms, todėl lyginant su bet kurio kito tipo mediena, yra dar tinkamesnė sodo baldams. Tikmedžio mediena yra puikus pasirinkimas norint įsigyti ilgaamžišką sodo baldą.

Siekiant suteikti medienai šiltą atspalvį, baldas yra padengtas gražia apdaila. Sodo suoliukas pasižymi rafinuota išvaizda bei turi lenktus porankius, tad jis akimirksniu susilies bet kokio sodo ar kiemo dekore. Jis taip pat bus puikiu pasirinkimu atsipalaidavimui romantiškame sode prie namelio kaime ar šalia sode esančio ramaus tvenkinio.

Pastaba: Norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojame juos reguliariai valyti ir nepalikti lauke be reikiamos apsaugos.

Valymas: Naudokite švelnų muilo tirpalą.

Laikymas: Jei įmanoma, laikykite vėsioje, sausoje patalpoje. Jei gaminį laikysite lauke, apsaugokite jį vandeniui atspariu uždangalu. Po lietaus ar sningant, nuo plokščių paviršių nuvalykite vandens ar sniego perteklių ir juos išdžiovinkite. Norėdami išvengti drėgmės sukeliamos žalos, užtikrinkite pakankamą oro cirkuliaciją.

  • Medžiaga: smulkiais grūdeliais šlifuotos tikmedžio medienos masyvas padengtas vandens pagrindo dažais
  • Matmenys: 120 x 35 x 55 cm (plotis x gylis x aukštis)
  • Sėdimas aukštis: 33 cm
  • Reikia surinkti: taip
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę