Prekių katalogas

Sodo kavos staliukas, rudas, 60x60x30cm, poliratanas/stiklas

Greitas pristatymas 3-7 d.d.

Prekės kodas 3171858

75,70 €
Charakteristikos
Gamintojas
Sodo kavos staliukas, rudas, 60x60x30cm, poliratanas/stiklas
75,70 €

Šis būtinas turėti sodo kavos staliukas bus puikiu pasirinkimu mėgavimuisi savo laisvalaikiu viduje ar lauke. Jis yra puikus stiliaus ir funkcionalumo derinys!

Šis žurnalinis staliukas pasižymi tvirtu milteliniu būdu dengto plieno rėmu ir plastikinėmis, chromu dengtomis kojelėmis, tad yra itin patvarus. Sodo staliukas yra pagamintas naudojant vandeniui atsparų PE rataną, kuris užtikrina, kad jis yra patvarus ir tinkamas kasdieniam naudojimui lauke. Dėl lengvos konstrukcijos, šis staliukas yra paprastai judinamas. Be to, modulinis dizainas taip pat leidžia pastatyti terasos staliuką bet kokiomis konfigūracijomis arba, siekiant patenkinti jūsų poreikius, derinti jį su kitomis modulinėmis dalimis!

Pastaba: Norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojame juos reguliariai valyti ir nepalikti lauke be reikiamos apsaugos.

Valymas: Naudokite švelnų muilo tirpalą.

Laikymas: Jei įmanoma, laikykite vėsioje, sausoje patalpoje. Jei gaminį laikysite lauke, apsaugokite jį vandeniui atspariu uždangalu. Po lietaus ar sningant, nuo plokščių paviršių nuvalykite vandens ar sniego perteklių ir juos išdžiovinkite. Norėdami išvengti drėgmės sukeliamos žalos, užtikrinkite pakankamą oro cirkuliaciją.

  • Spalva: ruda
  • Medžiaga: PE ratanas, milteliniu būdu dengtas plienas, plastikas, stiklas
  • Matmenys: 60 x 60 x 30 cm (ilgis x plotis x aukštis)
  • Reikia surinkti: taip
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę