Prekių katalogas

Sodo suoliukas su pergole, 115cm, tikmedžio masyvas

Greitas pristatymas 3-7 d.d.

Prekės kodas 3171538

197,59 €
Charakteristikos
Gamintojas
Prekės kategorijaLauko baldai
Baldo tipasLauko suolas
Sodo suoliukas su pergole, 115cm, tikmedžio masyvas
197,59 €

Šis medinis sodo suoliukas su pergole taps puikia jūsų sodo ar bet kokios kitos lauko erdvės detale. Pergolė – stabilus pagrindas rožėms ir kitiems vijokliniams augalams, vasarą sukursiantis jaukią vietą pasisėdėjimui.

Pagamintas iš ypatingai patvarios tikmedžio medienos, šis tikmedžio baldas buvo grūdintas, džiovintas krosnyje ir tuomet šlifuotas smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu popieriumi, taip suteikiant ypatingai lygią išvaizdą. Tikmedžio mediena taip pat žinoma dėl savo išskirtinio tvirtumo ir atsparumo įvairioms oro sąlygoms, todėl lyginant su bet kurio kito tipo mediena, yra dar tinkamesnė sodo baldams. Tikmedžio mediena yra puikus pasirinkimas norint įsigyti ilgaamžišką sodo baldą.

Pastaba: norėdami užtikrinti ilgesnį savo lauko baldų tarnavimo laiką, rekomenduojame juos reguliariai valyti ir nepalikti lauke be reikiamos apsaugos.

Valymas: naudokite švelnaus muilo tirpalą.

Laikymas: jei įmanoma, laikykite vėsioje, sausoje patalpoje. Jei prekė laikoma lauke, apsaugokite ją vandeniui nepralaidžiu uždangalu. Po lietaus ar sningant, nuo plokščių paviršių nuvalykite vandens ir sniego perteklių. Norėdami išvengti su drėgme susijusios žalos, užtikrinkite pakankamą oro cirkuliaciją.

  • Medžiaga: smulkiais grūdeliais šlifuotos tikmedžio medienos masyvas padengtas vandens pagrindo dažais
  • Bendri matmenys: 115 x 45 x 170 cm (plotis x gylis x aukštis)
  • Suoliuko matmenys: 100 x 45 cm (ilgis x plotis)
  • Reikia surinkti: taip
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę