Prekių katalogas

Sulankstomas sodo stalas, 120x70x75cm, tikmedžio med. masyvas

Greitas pristatymas 3-7 d.d.

Prekės kodas 3162869

123,86 €
Charakteristikos
Gamintojas
Prekės kategorijaLauko baldai
Baldo tipasLauko stalas
SulankstomaTaip
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Sulankstomas sodo stalas, 120x70x75cm, tikmedžio med. masyvas
123,86 €

Šis tikmedžio medienos dengtos vandens pagrindo dažais valgomojo stalas suteiks jūsų sodui ar kiemui natūralaus žavesio.

Pagamintas iš ypatingai patvarios tikmedžio medienos, šis tikmedžio baldas buvo grūdintas, džiovintas krosnyje ir tuomet šlifuotas smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu popieriumi, taip suteikiant ypatingai lygią išvaizdą. Tikmedžio mediena taip pat žinoma dėl savo išskirtinio tvirtumo ir atsparumo įvairioms oro sąlygoms, todėl lyginant su bet kurio kito tipo mediena, yra dar tinkamesnė sodo baldams. Tikmedžio mediena yra puikus pasirinkimas norint įsigyti ilgaamžišką sodo baldą.

Tuo pat metu, siekiant suteikti medienai šiltą atspalvį, ji yra dengta vandens pagrindo dažais. Unikalaus dizaino dėka, stalo viduryje gali būti įmontuotas skėtis, apsaugosiantis nuo saulės. Be to, nenaudojant bei siekiant sutaupyti vietos, jis gali būti lengvai sulankstytas. Be viso to, atsparumo vandeniui bei klasikinės išvaizdos dėka, šį stalą galite pastatyti bet kurioje savo lauko erdvės vietoje. Mūsų sodo stalą lengva surinkti.

  • Medžiaga: smulkiais grūdeliais šlifuotos tikmedžio medienos masyvas padengtas vandens pagrindo dažais
  • Matmenys: 120 x 70 x 75 cm (ilgis x plotis x aukštis)
  • Angos lauko skėčiui skersmuo: 5 cm
  • Sulankstomas dizainas lengvam laikymui
  • Tinka naudoti lauke
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę