Prekių katalogas

Supama Adirondack kėdė, tikmedžio medienos masyvas

Greitas pristatymas 3-7 d.d.

Prekės kodas 3173110

125,84 €
Charakteristikos
Gamintojas
Baldo tipasSupamas krėslas
Baldo medžiagaMediena
Supama Adirondack kėdė, tikmedžio medienos masyvas
125,84 €

Visiškai atsipalaiduokite supdamiesi ant šios medinės sodo kėdės.

Pagamintas iš ypatingai patvarios tikmedžio medienos, šis tikmedžio baldas buvo grūdintas, džiovintas krosnyje ir tuomet šlifuotas smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu popieriumi, taip suteikiant ypatingai lygią išvaizdą. Tikmedžio mediena taip pat žinoma dėl savo išskirtinio tvirtumo ir atsparumo įvairioms oro sąlygoms, todėl lyginant su bet kurio kito tipo mediena, yra dar tinkamesnė sodo baldams. Tikmedžio mediena yra puikus pasirinkimas norint įsigyti ilgaamžišką sodo baldą.

Be to, ši lauko kėdė turi plačius porankius, aukštą atlošą ir kontūruotą sėdynę, kas suteikia jai patrauklumo bei sėdėjimo komforto. Palepinkite save praktišku bei stilingu, unikalios išvaizdos sodo baldu! Ši kiemo kėdė taps jūsų mėgstamiausia sėdėjimo vieta!

Pastaba: norėdami užtikrinti ilgesnį savo lauko baldų tarnavimo laiką, rekomenduojame juos reguliariai valyti ir nepalikti lauke be reikiamos apsaugos.

Valymas: naudokite švelnaus muilo tirpalą.

Laikymas: jei įmanoma, laikykite vėsioje, sausoje patalpoje. Jei prekė laikoma lauke, apsaugokite ją vandeniui nepralaidžiu uždangalu. Po lietaus ar sningant, nuo plokščių paviršių nuvalykite vandens ir sniego perteklių. Norėdami išvengti su drėgme susijusios žalos, užtikrinkite pakankamą oro cirkuliaciją.

  • Medžiaga: smulkiais grūdeliais šlifuotos tikmedžio medienos masyvas padengtas vandens pagrindo dažais
  • Matmenys: 66 x 100 x 103 cm (plotis x gylis x aukštis)
  • Porankio aukštis nuo žemės: 62 cm
  • Sėdynės aukštis nuo žemės: 40 cm
  • Reikia surinkti: taip
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę