Prekių katalogas

Adirondack kėdė, tikmedžio medienos masyvas

Fast delivery 3-7 d.d.

Reference 3171856

139,59 €
Features
Manufacturer
Adirondack kėdė, tikmedžio medienos masyvas
139,59 €

Atsipalaiduokite sode ar kieme ant šios medinės sodo kėdės.

Pagamintas iš ypatingai patvarios tikmedžio medienos, šis tikmedžio baldas buvo grūdintas, džiovintas krosnyje ir tuomet šlifuotas smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu popieriumi, taip suteikiant ypatingai lygią išvaizdą. Tikmedžio mediena taip pat žinoma dėl savo išskirtinio tvirtumo ir atsparumo įvairioms oro sąlygoms, todėl lyginant su bet kurio kito tipo mediena, yra dar tinkamesnė sodo baldams. Tikmedžio mediena yra puikus pasirinkimas norint įsigyti ilgaamžišką sodo baldą.

Be to, ši lauko kėdė turi plačius porankius, aukštą atlošą ir kontūruotą sėdynę, kas suteikia jai patrauklumo bei sėdėjimo komforto. Palepinkite save praktišku bei stilingu, unikalios išvaizdos sodo baldu! Ši kiemo kėdė taps jūsų mėgstamiausia vieta atsisėsti!

Pastaba: Norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojame juos reguliariai valyti ir nepalikti lauke be reikiamos apsaugos.

Valymas: Naudokite švelnų muilo tirpalą.

Laikymas: Jei įmanoma, laikykite vėsioje, sausoje patalpoje. Jei gaminį laikysite lauke, apsaugokite jį vandeniui atspariu uždangalu. Po lietaus ar sningant, nuo plokščių paviršių nuvalykite vandens ar sniego perteklių ir juos išdžiovinkite. Norėdami išvengti drėgmės sukeliamos žalos, užtikrinkite pakankamą oro cirkuliaciją.

  • Medžiaga: smulkiais grūdeliais šlifuotos tikmedžio medienos masyvas padengtas vandens pagrindo dažais
  • Matmenys: 66 x 95 x 98 cm (plotis x gylis x aukštis)
  • Porankio aukštis nuo žemės: 56 cm
  • Sėdynės aukštis nuo žemės: 34,5 cm
  • Reikia surinkti: taip
Customers reviews about this product