Prekių katalogas

Supamas saulės gultas, kreminės spalvos, plienas ir tekstilenas

Greitas pristatymas 3-7 d.d.

Prekės kodas 3171881

90,43 €
Charakteristikos
Gamintojas
Supamas saulės gultas, kreminės spalvos, plienas ir tekstilenas
90,43 €

Atsikvėpkite nuo įtemptos kasdienybės gulėdami ant šio patogaus supamo saulės gulto! Ši supama kėdė bus puikiu jūsų poilsiui ir mėgavimuisi skirtu laisvalaikio ir atostogų kompanionu.

Pasižymintis ergonomiškos formos gulėjimui skirtu paviršiumi ir nuimama pagalve, supamas poilsio gultas, jums supantis pirmyn ir atgal, suteiks didžiausią komfortą. Supamas poilsio gultas yra pagamintas iš milteliniu būdu dengto plieno, kuris užtikrina, kad jis yra atsparus rūdijimui ir tvirtas. Be to, tinklinio tekstileno paviršius yra pralaidus orui ir lengvai valomas drėgna šluoste.

Pastaba: Norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojame juos reguliariai valyti ir nepalikti lauke be reikiamos apsaugos.

Valymas: Naudokite švelnų muilo tirpalą.

Laikymas: Jei įmanoma, laikykite vėsioje, sausoje patalpoje. Jei gaminį laikysite lauke, apsaugokite jį vandeniui atspariu uždangalu. Po lietaus ar sningant, nuo plokščių paviršių nuvalykite vandens ar sniego perteklių ir juos išdžiovinkite. Norėdami išvengti drėgmės sukeliamos žalos, užtikrinkite pakankamą oro cirkuliaciją.

  • Spalva: kreminė
  • Medžiaga: milteliniu būdu dengtas plienas, tekstilenas, porolonas
  • Matmenys: 158 x 60 x 77 cm (ilgis x plotis x aukštis)
  • Nuimama paminkštinta atrama galvai ir švelniai kontūruoti porankiai
  • Pagamintas iš orui pralaidaus tinklinio audinio
  • Reikia surinkti: taip
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę