Prekių katalogas

Langų valymo robotas Hutt W55

Greitas pristatymas 1-4 d.d.

Prekės kodas 2022322

173,99 €
7,25 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 173,99 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 173,99 €, eilinės įmokos suma – 7,25 €.
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 39,80 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 43,28 €
Taisymo pratęsta garantija +4 metai 51,98 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 60,68 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 51,98 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 60,68 €
Charakteristikos
GamintojasHUTT
Langų valymo robotas Hutt W55
173,99 €

Pristatome Jums novatorišką, modernų, stilingą, langus valantį robotą XIAOMI Hutt W55. Išmanusis robotas jau pelnė apdovanojumus už inovatyvumą, unikalumą ir išskirtinį dizainą, o dabar atėjo metas įrodyti Jums, kad šis prietaisas taip pat yra itin efektyvus ir saugus.

šmanus prietaisas, kuris geba suplanuoti valymo kelią, išvengti kliūčių ir grįžti į pradinį tašką. Naujausi jutikliai aptinka kampus ir pašalinius objektus, todėl išvengiama susidūrimo ar kritimo pavojaus. Prietaisas grįžta ten, kur pradėjo valymo kelią, todėl robotą visuomet lengva pasiekti. Taip pat robotas valo ne tradiciniu keliu, kuris primena N raidę, o Z ir W raides primenančiu judėjimu. Taip kur kas efektyviau nuvalomi net ir sunkiai pašalinami nešvarumai.

Itin galingas langų valymo robotas, galintis išvalyti įvairaus tipo nešvarumus. Galite pasirinkti norimą valymo galingumą – be vargo pašalinsite lietaus lašų žymes, smėlį, žiedadulkes, paukščių ekskrementus bei kitus nešvarumus.

Atsparus ir patikimas veikimas. Langų valymo robotas sukonstruotas taip, kad nenukristų nuo stiklinių paviršių, be to, unikalių technologijų dėka, robotas yra atsparus net itin stipriems vėjo gūsiams. Prietaisas nenukrenta net išjungus maitinimą.

Sukurtas taip, kad išsilaikytų net ant pačio lygiausio paviršiaus. "Anti-drop" jutiklis padeda prietaisui išsilaikyti ant lango paviršiaus – net greitai judant, keičiant padėtis, sukinėjantis. Taip pat langų valymo robotas niekuomet neužstrigs susidūrus su kliūtimi.

25000 rpm/min – galingas motoras. Maksimali išsiurbimo galia siekia 2800 PA. Be to, langų valymo robotas yra atsparus 7 kg. siekiančiam vertikaliam pasipriešinimui. Prietaise naudojamas trinties nesukeliantis motoras garantuoja ypač galingą veikimą.

Garantuojamas tylus veikimas. Maksimaliai optimizuota oro pralaidumo sistema, tad oras yra išsiurbiamas ir išmetamas itin tyliai. Jei padėtumėte ranką šalia prietaiso, net nepajustumėte išmetamos oro srovės – taip subtiliai veikia šis langų valymo robotas.


Pirkėjų atsiliepimai apie prekę