Prekių katalogas

Laisvų rankų įranga JABRA In-Car TOUR

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 75603

75,00 €
7,50 € x 10 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 75,00 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 10 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 75,00 €, eilinės įmokos suma – 7,50 €.
Charakteristikos
GamintojasJabra
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Prekės kategorijaLaisvų rankų įranga
telefonai
 
Mūsų saldžiausiuose sapnuose naujausieji iPhone ar Samsung modeliai atrodo tarsi visiški galiūnai, turintys išskirtinai talpias baterijas, apie kurių dažną krovimą mes galime pamiršti. Tačiau pripažinkime, jog realybė yra kiek kitokia. Telefonų baterijos veiks geriausiai, kai ne tik tausosime jos veikimą išjungdami nereikalingas programėles, bet ir optimizuosime krovimą.
 
Jei siekiate tinkamiau elgtis su savo išmaniojo baterija ir sužinoti, kaip gi krauti savo telefoną yra geriausia, pradžioj reiktų suprasti tai, kas slypi Jūsų žinučių, skambučių ar kačiukų nuotraukų pasidalinimo su draugais užkulisiuose.
 
Kaip veikia baterijos?
 
Išmaniuosiuose telefonuose naudojamos ličio jonų baterijos, kurios yra vienos lengviausių ir ilgiausiai veikiančių įkraunamų baterijų. Tačiau, kaip ir visų baterijų, jų veikimo trukmė bėgant laikui natūraliai mažėja, kas reiškia, jog savo mobilų telefoną turėsite krauti vis dažniau. 
Jūs tikrai pastebėsite sutrumpėjusį telefono veikimo laiką, kai baterija bus arčiau savo gyvenimo pabaigos. Baterijos vidutiniškai turi apie 500 krovimo ciklų per visą gyvenimo laiką.
 
Kiekvieną kartą, kai jus išnaudojate 100% savo telefono baterijos, tai skaitosi vienas krovimo ciklas. Pavyzdžiui, jeigu jūs iškrausite savo telefoną nuo 100% iki 0%, tai skaičiuojasi kaip vienas ciklas.
 
Kuo daugiau baterija tokių krovimo ciklų turės, tuo daugiau ,,patirs streso“ ir jos gyvenimo laikas trumpės. Todėl iškraunant telefoną kasdieną pilnai rekomenduojama atsinaujinti vidutiniškai kas du metus.
 
 
Kaip dažnai reikia krauti bateriją?
 
Turėkite mintyje, jog yra begalė gandų apie tai, kaip teisingai reikia krauti savo telefoną. Tikriausiai esate girdėję, jog rekomenduojama išmanųjį visiškai iki 0% iškrauti kas mėnesį ar tai, kad nerekomenduojama savo telefono palikti prijungto prie elektros lizdo per naktį.
Patarimai dėl krovimo gali būti įvairūs, tačiau ekspertai rekomenduoja, jog savo išmaniojo bateriją laikytumėte tarp 40 ir 80%. Mažesni, tačiau dažnesni krovimai padės maksimaliai optimizuoti krovimo ciklų kiekį ir mažiau sekins bateriją nei pilni nuo 0 iki 100% krovimai.
Taip, tai reiškia, jog palikinėti telefoną kiekvieną naktį prijungtą prie elektros lizdo nėra pats geriausias sprendimas. Geriau įpūsti energijos valandai ar dviem prieš pat Jums einant miegoti.
 
Keletas kitų patarimų
 
Turėdami su savimi išorinę bateriją (angl. power bank) galite lengviau telefoną palaikyti ,,žaliojoje zonoje“ – 40 - 80% ribose.
 
Taip pat rekomenduojama nenaudoti maksimalaus ekrano apšvietimo, išjungi vietos nustatymo funkciją, kai ji nėra būtina ir dažniau naudoti energijos tausojimo režimą.
 
Laisvų rankų įranga JABRA In-Car TOUR
75,00 €
Triukšmo slopinimo technologija užtikrina kokybiškus skambučius be erzinančio grasiakalbio aido. Pats prietaisas balso pagalba padės lengvai sujungti įrangą su telefonu neskaitant jokių papildomų instrukcijų. Dėl mikrofone naudojamos „HD Voice“ technologijos kiekvienas žodis bus aiškiai suprantamas, o 3 vatų garsiakalbis atkuria puikų garsą tiek pokalbio metu, tiek klausantis muzikos.
 
Techninės specifikacijos:
 
 Baterija: pokalbio trukmė iki 20 val.,budėjimo rėžimas iki 1440 val, 8 val. 
 
muzikos klausymo, įkrovimo laikas - apytiksliai 2 val. 30min.
 
 Jungiamumas: Bluetooth 3.0 versija, automatinis prietaisų suporavimas, vienu 
 
metu galimas suporavimas su dviem įrenginiais
 
 Veikimo atstumas: iki 10 metrų
 
 Pakuotė: USB kabelis, pakrovėjas naudoti automobilyje, vartotojo vadovas, 
 
garantijos lapelis
 
 Garsiakalbio dydis: 0,36 x 5,7 mm
 
 Matmenys: L 10,2 x W 8,3 x D 3,3 cm
 
 Svoris: 135 g

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę