Prekių katalogas

NEBULOUS STARS kūrybinis rinkinys Frost, 11126

Greitas pristatymas 1-5 d.d.

Prekės kodas 3064635

13,64 €
Prekės savybės
GamintojasNEBULOUS STARS
Įspėjimas dėl saugumoĮSPĖJIMAS! Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaKūrybiniai rinkiniai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
NEBULOUS STARS kūrybinis rinkinys Frost, 11126
13,64 €

Šis kūrybinis rinkinys spalvinamas pagal skaičiukus - tačiau ne dažais ar pieštukais, o netikrais briliantais! Klijuokite skirtingų spalvų blizgučius į jiems skirtas vietas ir užbaikite įspūdingus paveikslėlius.


Rinkinyje rasite du spalvotus paveikslėlių šablonus, daugiau nei 4500 netikrų briliantų, aplikatorių, indelį briliantams, vaško lapelį, instrukciją. 

Klientų atsiliepimai apie šią prekę