Prekių katalogas

BLING BLING kūrybinis rinkinys Gipso pakabukai, 060050

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 3045384

11,82 €
Prekės savybės
GamintojasBling Bling
Įspėjimas dėl saugumoĮSPĖJIMAS! Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaKūrybiniai rinkiniai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.

Sukurkite unikalius, briliantų formos gipso pakabučius! Pasitelkę visą savo vaizdoutę, mažyliai galės pasirinkti norimas spalvas ir nudažyti papuošalus - tviskantys dažai ir blizgučiai pridės dar daugiau žavesio! Pakabučiais gali pasipuošti patys mažieji arba jais papuošti interjerą. Paverskite rinkinio dėžutę į vazą šakelėms ir papuoškite jas spalvingais gipso pakabučiais!

Amžius: 6+ m.

Klientų atsiliepimai apie šią prekę