Prekių katalogas

TOTUM kūrybinis rinkinys Cupcake factory, 026001

Greitas pristatymas 1-5 d.d.

Prekės kodas 3045369

15,46 €
Prekės savybės
GamintojasTOTUM
Įspėjimas dėl saugumoĮSPĖJIMAS! Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaKūrybiniai rinkiniai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
TOTUM kūrybinis rinkinys Cupcake factory, 026001
15,46 €

Sukurkite saldžiausius keksiukus ir kitus saldumynus su šiuo įdomiu rinkiniu!Rinkinyje yra viskas, ko Jums prireiks papuošti kūrinius, įskaitant gražius karoliukas ir blizgučius. 7 spalvų minkšta masė greitai išdžiūsta, todėl formavimas yra lengvas ir su mažoms rankoms. Rinkinyje yra gražus lagaminas, kuriame galėsite laikyti kūrybinio rinkinio priemones.Rinkinyje yra: 7 spalvų minkšta masė, papuošimai, instrukcijos, formavimo įrankiai.Lavina vaikų rankinius įgūdžius, kruopšumą, kūrybiškumą, vaizduotę.Rekomenduojamas amžius: 5+.

Klientų atsiliepimai apie šią prekę