Prekių katalogas

TOTUM kūrybinis rinkinys Donut factory, 026018

Greitas pristatymas 1-5 d.d.

Prekės kodas 3045368

15,46 €
Prekės savybės
GamintojasTOTUM
Įspėjimas dėl saugumoĮSPĖJIMAS! Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaKūrybiniai rinkiniai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
TOTUM kūrybinis rinkinys Donut factory, 026018
15,46 €

Susikurk savo spurgą ir pavaišink savo lėles ar kitus žaislus! Puikus kūrybinis rinkinys, su kuriuo galėsite pasigaminti daugiau nei 20 vienetų įvairių spurgų. Kai spurgų nekepate, laikykite jas dailiame lagaminėlyje.Šiame rinkinyje yra 200 g gipso miltelių, formos, dažai, dažų teptukai, klijai, blizgesys, karoliukai, dovanų dėžutės ir instrukcija.Lavina vaikų rankinius įgūdžius, kruopšumą, kūrybiškumą, vaizduotę.Rekomenduojamas amžius: 5+.

Klientų atsiliepimai apie šią prekę