Prekių katalogas

KINETIC SAND Kvepiantis kinetinis smėlis „Ledai“

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 3094288

25,40 €
Prekės savybės
GamintojasKINETIC SAND
Prekės kategorijaKūrybiniai rinkiniai
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Ryškūs ir kvepiantys – tai tikri svajonių ledai iš kinetinio smėlio! Šio smėlio nesinorės paleisti iš rankų! Jis lengvai valomas, netepa rankų, lengvai formuojamas. Kinetinis smėlis panašus į tikrą, esantį pajūryje, o specialaus polimero dėka niekada neišdžiūva, su juo galima žaisti vėl ir vėl! Žaisdamas vaikas kartu vysto ir savo kūrybinius gebėjimus bei smulkiąją motoriką. Smėlis nelimpa prie rankų ar prie rūbų, tad žaidimo aplinką lengva išlaikyti švarią. Šis smėlis puikiai nusivalo nuo visų paviršių ir nepalieka jokių žymių. Be kviečių, gliuteno ir kazeino.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę