Prekių katalogas

Play-Doh Rinkinys Makaronų aparatas

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 2011589

24,99 €
Prekės savybės
Gamintojas
Amžius5-6, 7-8, 3-4
Prekės kategorijaLavinamieji
Įspėjimas dėl saugumoĮSPĖJIMAS! Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Play-Doh Rinkinys Makaronų aparatas
24,99 €
Su šiuo aparatu paruoši tikrą makaronų puotą! Paprastas, bet gerai apgalvotas mechanizmas pasirūpins, kad makaronų gaminimas būtų lengvas ir linksmas, kaip niekada anksčiau, o keičiami voleliai leis pasigaminti paprastų spagečių arba susuktų lazdelių. Rinkinyje rasi ir formelių ravioliams, kaspinėliams ir kitoms makaronų formoms lipdyti. Baigęs patiekalą, ant viršaus nepamiršk užbarstyti sūrio ir į makaronų puotą pasikviesti draugų! Su PLAY-DOH vaizduotei nėra ribų!

Rinkinyje yra makaronų aparatas, įvairios formelės, sūrio tarka, dubenėlis, lėkštutė, šakutė, 2 kortelės su idėjomis ir 5 indeliai PLAY-DOH plastilino
DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų – yra smulkių detalių. Pavojus užspringti! Neskirta valgyti. Reikalinga suaugusiųjų pagalba. Pastaba: modeliavimo masė gali palikti dėmių. Laikykite atokiau nuo kilimų ir kitų medžiaginių paviršių. Rekomenduojama suaugusiųjų priežiūra.
Žaislas paženklintas CE ženklu

Gamintojas - HASBRO
Klientų atsiliepimai apie šią prekę