Prekių katalogas

Play doh modelino rinkinys "Avytė" E7773

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 2011452

24,99 €
Prekės savybės
GamintojasHasbro
Amžius5-6, 3-4
Prekės kategorijaKūrybiniai rinkiniai
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Play doh modelino rinkinys "Avytė" E7773
24,99 €

Šauniai avytei užaugink tankią PLAY-DOH vilną! Pasuk avytės uodegą ir stebėk, kaip jai pradeda augti vilna, kaip ji pasuka galvą, nutaiso kvailą snukutį ir skleidžia juokingus garsus! Avytės vilna gali būti 2 skirtingų raštų, o ją užauginęs, galėsi nukirpti žirklėmis ir šį smagų procesą kartoti vėl ir vėl! Rinkinyje yra ir mažas aviukas, kuriam taip pat auga vilna ir kuris mėgsta nešioti plastilino formelėmis išspaustus megztinius ir skrybėles! Su PLAY-DOH vaizduotei nėra ribų!


Rinkinyje yra avytė, aviukas, formelė, žirklės ir 4 indeliai PLAY-DOH plastilino

Rinkinyje yra avytė, aviukas, formelė, žirklės ir 4 indeliai PLAY-DOH plastilino

Reikalingos baterijos (yra rinkinyje): 2xAAA/LR3

DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų – yra smulkių detalių. Pavojus užspringti! Neskirta valgyti. Reikalinga suaugusiųjų pagalba. Pastaba: modeliavimo masė gali palikti dėmių. Laikykite atokiau nuo kilimų ir kitų medžiaginių paviršių. Rekomenduojama suaugusiųjų priežiūra.

Klientų atsiliepimai apie šią prekę