Prekių katalogas

Kurk su lipdukais "Pavasaris"

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 177055

8,99 €
Charakteristikos
GamintojasDjeco
Amžius5-6, 3-4
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaLavinamieji
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.

Tai kūrybinis rinkinys, kuriame rasite 4 x 4 (viso 16) lapus su skirtingais medžių paveiksliukais ir daugybę lapų su įvairiais lipdukais (viso net 424 vnt.). 


Kiekvienas vaikas pasitelkdamas savo fantaziją gali dekoruoti paveikslėlius panaudodami įvairiausių formų lipdukus, taip pat papildyti paveiksliuko aplikaciją sukurdami gėles iš atskirų lipdukų ir kt. 


Tokį rinkinį galite patogiai pasiimti į keliones automobilyje, ir garantuojame, kad kelionė tikrai neprailgs.


Rekomenduojamas amžius: nuo 4 iki 8 metų


Pakuotės išmatavimai: 22 x 23 cm


Djeco kompanija įkurta 1954 m. Prancūzijoje. Dabar ši kompanija žinoma jau visame pasaulyje, jos žaislai išsiskiria patraukliu dizainu, kokybe ir originalumu. Pagrindinė kompanijos idėja - estetinis vaikų lavinimas.

 

Prekės kodas: DJ08933


Pirkėjų atsiliepimai apie prekę