Prekių katalogas

Djeco kūrybinis rinkinys - koliažai mažiesiems "Gyvūnai" DJ08666

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 139928

17,99 €
Charakteristikos
GamintojasDjeco
Amžius5-6, 3-4
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaLavinamieji
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Djeco kūrybinis rinkinys - koliažai mažiesiems "Gyvūnai" DJ08666
17,99 €

Rinkinyje rasite 4 korteles su paveikslėliais, (21x28 cm), kuriuos reikės dekoruoti ir aplikuoti. 4 vnt. lapų su daugybe lipdukų, 1 vnt klijų ir knygutė su pavyzdžiais kaip aprengti ir išpuošti gyvūnus, bei dekoruoti paveiksliuką. Tai puikus rinkinys, kuris lavina vaiko fantaziją ir kūrybiškumą.


Dekoruoti paveikslėliai gali būti panaudojami kaip interjero detalė.


Rekomenduojamas amžius: 3-6 metai

Pakuotės matmenys: 29,5 x 23 x 4 cm

 

Djeco kompanija įkurta 1954 m. Prancūzijoje. Dabar ši kompanija žinoma jau visame pasaulyje, jos žaislai išsiskiria patraukliu dizainu, kokybe ir originalumu.

 

ID: DJ08666
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę