Prekių katalogas

Namelis medyje

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 99677

15,99 €
Charakteristikos
GamintojasCalafant
Medžiaga +Kartonas
Amžius5-6, 7-8, 3-4
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaLavinamieji
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Namelis medyje
15,99 €
Šis namelis medyje yra skirtas patiems tikriausiems nuotykių ieškotojams! Jo dekoravimui tu gali naudoti tikrus medžių lapus, samanas ar žievę, tad visi manys, jog šis namelis tikrai stūkso kur nors miško glūdumoj. Ar ne laikas sukviesti visus draugus pas save į svečius? Gali būti tikras, jie tikrai bus sužavėti tavosios slėptuvės!

Skamba pavojaus būgnai...

 

....per rūką atplaukia tūkstančiai Didžiosios jūros piratų! Kapitonas kibirkštis ugnies drakono pilyje ieško turtingos princesės ir jos turtų. Bet princas jau spėjo ją pagrobti į savo pilį...

 

Tai yra didžiausi CALAFANT žaislai – lengvai pastatomi su nedidele suaugusiųjų pagalba. Spalvink juos akvareliniais dažais, dabink blizgančiais akmenėliais, popierinėmis iškarpomis ar aliuminio folija arba viską padaryk pasitelkdamas savo vaizduotę. Kas gyvens tavo pilyse ar kas leisis į audringas jūras su piratų laivais?

 

 

Visos žaislų dalys yra supjaustytos ir pagamintos iš stabilaus balto kartono, o sujungiamos be žirklių ir be klijų, todėl žaidimui nereikės ieškoti papildomų priemonių ar rūpintis, kad vaikas prilaistys klijų ant grindų ar sienų. 

 

Pagaminta iš kartono.

 

Amžius: nuo 3 metų

 

Išmatavimai: 38x41.5x57cm

 

ID: D2503X
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę