Prekių katalogas

Djeco kūrybinis rinkinys "Skirtingų epochų suknelės" DJ08734

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 141190

24,99 €
Charakteristikos
GamintojasDjeco
Amžius11+, 9-10
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaLavinamieji
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Djeco kūrybinis rinkinys "Skirtingų epochų suknelės" DJ08734
24,99 €
Rinkinyje rasite net 13 kortelių su skirtingų epochų moteriškais apdarais, kuriuos galėsite įvairiai dekoruoti pridedamomis priemonėmis (akvareliniais dažais ir teptuku, 4 dvipusiais markeriais).

Taip pat pridedama spalvota instrukcijų knygelė.

 

Rekomenduojamas amžius: 9-15 metai

Pakuotės matmenys: 23,5 x 23 x 4 cm

 

Djeco kompanija įkurta 1954 m. Prancūzijoje. Dabar ši kompanija žinoma jau visame pasaulyje, jos žaislai išsiskiria patraukliu dizainu, kokybe ir originalumu. Pagrindinė kompanijos idėja - estetinis vaikų lavinimas.

 

 

 

ID: DJ08734
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę