Prekių katalogas

CALASHIP PIRATŲ LAIVAS

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 248227

53,99 €
Charakteristikos
GamintojasCalafant
Amžius5-6, 3-4
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaLavinamieji
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
CALASHIP PIRATŲ LAIVAS
53,99 €

Skamba pavojaus būgnai... per rūką atplaukia tūkstančiai Didžiosios jūros piratų! Kapitonas kibirkštis ugnies drakono pilyje ieško turtingos princesės ir jos turtų. Bet princas jau spėjo ją pagrobti į savo pilį...

Išmatavimai: 148 x 67 x 138 cm

CALASHIP yra gaminama iš labai aukštos kokybės kartono. Kaip ir visa CALAFANT produkcija, šis laivas yra lengvai sulankstomas saugojimui ir gali būti lengvai perdirbamas.

Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų;

Kodėl CALAFANT žaislai yra naudingi? Todėl, kad:

Pirmiausia – jie saugūs, kadangi pagaminti iš kartono, todėl yra lengvi, nelūžta ir nesužalos Jūsų mažojo kūrėjo;

Visi kartoniniai CALAFANT žaislai susidėlioja iš detalių, kurios tarpusavy jungiamos specialios sistemos pagrindu, tad Jums nereikės ieškoti klijų, žirklių ar kitų priemonių;

Šie žaislai skatina vaikų kūrybiškumą bei saviraišką;

Kartonas, iš kurio pagaminti žaislai, yra lengvai perdirbamas, todėl šie žaislai yra ekologiški bei neteršiantys gamtos;

Tai galimybė atitraukti vaikus nuo kompiuterinių žaidimų ir leisti pailsėti jų akimis;

Visus CALAFANT statinius lengva išardyti ir padėti sandėliavimui, todėl būkite tikri, jog jie neužims daug vietos;

Tai puikus būdas užimti vaikus, susirinkusius švęsti gimtadienio ar kitos šventės – Jums nereikės sukti galvos, kokius žaidimus sugalvoti mažiesiems neklaužadoms!

 

 Leiskite savo vaikui susikurti savo svajonių pasaulį ir apsigyventi savo paties išdailintose pilyse su įdomiausiais herojais!

CALAFANT idėja

Pagrindinė CALAFANT misija bei idėja yra  leisti vaikams įgyvendinti ir kurti savo svajones.

CALAFANT produktų filosofija – Sumanūs žaislai sumaniems vaikams

CALAFANT įmonė, kurdama savo produktus, siekia sutelkti visą dėmesį į vaikų kūrybiškumo poreikį. Juk jų nedomina nuobodūs žaidimai! Specialiai CALAFANT žaislams gaminamas labai tvirtas, tačiau lengvas ir lankstus kartonas tam, kad vaikai galėtų žaisti su aukštos kokybės, tačiau saugia medžiaga.

Šis kartonas yra lengvas ir nelūžta, todėl Jūsų mažasis menininkas galės visus žaislus nešioti kur tik panorėjęs, nebijodamas jų sulaužyti ar net susižeisti. Kiekvienoje pakuotėje Jūs rasite paprastą ir aiškiai iliustruotą instrukciją, kuri padės bet kurį žaislą sukonstruoti lengvai ir nenaudojant klijų.

CALAFANT labai kruopščiai tikrina kiekvieną naują žaislą – daugiausia dėmesio skiriama tam, kad kiekvienas konstruktorius neturėtų aštrių briaunų ir viršūnių. Būtent todėl Jums nebereikės rūpintis, jog vaikas susižeis žaidimo metu. Kadangi visų žaislų laikymas namuose yra gana dažna problema, kiekvienas CALAFANT žaislas gali būti sulankstomas ir, kai vaikas išauga arba baigia žaisti, gali būti perdirbamas, o ne išmetamas kartu su šiukšlėmis.

Su CALAFANT žaislais vaikai turi galimybę susikurti savo įsivaizduojamą žaidimų pasaulį. Įvairiais tyrimais įrodyta, kaip svarbu ugdyti bei lavinti vaiko kūrybiškumą ir kaip tai atsiliepia bendrajai vaiko raidai. Tam neužtenka turėti žaidimų kambario – vaikams reikia suteikti ne tik jau pagamintus ir žaisti paruoštus žaislus, bet ir įvairias medžiagas, detales bei priemones jų kūrimui. Anot Vokietijos Ulmo miesto Neorologinių mokslų bei mokymo centro specialistų, CALAFANT žaislai yra ne tik smagus žaidimas, bet ir vaikų gebėjimų lavinimo bei individualaus mąstymo skatinimo būdas. Taigi – sumanūs žaislai sumaniems vaikams!

ID C4000X

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę