Prekių katalogas

Djeco rinkinys - piešimas smėliu "Gryname ore" DJ08660

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 139999

15,99 €
Charakteristikos
GamintojasDjeco
Amžius5-6, 7-8, 3-4
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaLavinamieji
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Djeco rinkinys - piešimas smėliu "Gryname ore" DJ08660
15,99 €
Ypatingai paprastas būdas gauti stulbinantį rezultatą. Kiekvienas iš 4 paveikslėlių turi lipnias sritis, nuo kurių nuplėšus apsaugines plėveles reikia užberti smėliuko. Ir štai, Jūs jau turite žavingą paveikslėlį.

Jokios netvarkos - Djeco dizaino dėka, smėliuko perteklių nesunkiai supilsite atgal į konteineriukus.

Rinkinyje:
- 4 paveikslėliai;
- 12 skirtingų spalvų smėliukai;
- Plastikinis įrankis apsaugėlių nuo lipnių paviršių nuėmimui;
- Detali instrukcija;

Pakuotės išmatavimai: 16,5 x 23 x 4 cm
Rekomenduojamas amžius: 4-8 metų


Djeco kompanija įkurta 1954 m. Prancūzijoje. Dabar ši kompanija žinoma jau visame pasaulyje, jos žaislai išsiskiria patraukliu dizainu, kokybe ir originalumu. Pagrindinė kompanijos idėja - estetinis vaikų lavinimas.


ID: DJ08660
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę