Prekių katalogas

Djeco lipdukai "Žirgai", 160 vnt. DJ08881

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 143503

4,99 €
Charakteristikos
GamintojasDjeco
Amžius5-6, 7-8, 3-4
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaLavinamieji
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Rinkinyje 4 lapai su lipdukais (matmenys: 20 x 20 cm), viso net 160 lipdukų, iš kurių mažieji menininkai galės sudėlioti savo norimus piešinius, juose išreikšti mintis, kai su pieštuku dar negali pavaizduoti visko, ką norėtų. Šis rinkinys itin skatina vaiko vaizduotę, kūrybiškumą. Tai puiki dovana kiekvienam.

Rekomenduojamas amžius: nuo 4 metų.
Pakuotės matmenys: 22 x 23 cm

Djeco kompanija įkurta 1954 m. Prancūzijoje. Dabar ši kompanija žinoma jau visame pasaulyje, jos žaislai išsiskiria patraukliu dizainu, kokybe ir originalumu. Pagrindinė kompanijos idėja - estetinis vaikų lavinimas.

 

ID: DJ08881
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę