Prekių katalogas

Djeco lipdukai "Princesės", 160 vnt. DJ08830

Greitas pristatymas 1-2 d.d.

Prekės kodas 110658

6,99 €
Charakteristikos
GamintojasDjeco
Amžius5-6, 3-4
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +


Prekės kategorijaLavinamieji
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.

160 vnt. lipdukų su princesėmis ir gėlėmis.


Rinkinyje 4 lapai su lipdukais (matmenys: 20 x 20 cm), iš kurių mažosios menininkės galės sudėlioti savo norimus piešinius, juose išreikšti mintis, kai su pieštuku jos dar negali pavaizduoti visko, ką norėtų. Šis rinkinys itin skatina vaiko vaizduotę, kūrybiškumą. Tai puiki dovana kiekvienam.


Rekomenduojamas amžius: nuo 4 metų.


ID:  

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę