Prekių katalogas

Djeco didelis piešimo priemonių rinkinys lagaminėlyje

1-2 d.d.

Delivery time on 2020 10 19

Prekės kodas 127964

29,99 €
34,99 €
Jūs sutaupote
5,00 €
 
Prekės savybės
GamintojasDjeco
Amžius7-8, 9-10
LytisBerniukams ir mergaitėms
Prekės kategorijaLavinamieji
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Djeco didelis piešimo priemonių rinkinys lagaminėlyje
29,99 €
Piešimo priemonių rinkinys, kuriame rasite pieštukų, flomasterių, pastelinių pieštukų, akvarelinių dažų, kreidelių, trintuką bei drožtuką. 
Rekomenduojamas amžius: nuo 7 metų
Pakuotės išmatavimai: 36,5 x 26 x 4 cm

Djeco kompanija įkurta 1954 m. Prancūzijoje. Dabar ši kompanija žinoma jau visame pasaulyje, jos žaislai išsiskiria patraukliu dizainu, kokybe ir originalumu. Pagrindinė kompanijos idėja - estetinis vaikų lavinimas.
 


ID: DJ09750
Klientų atsiliepimai apie šią prekę