Prekių katalogas

Djeco aksesuarų vėrimo rinkinys "Paukščiai" DJ09806

Greitas pristatymas 7-14 d.d.

Prekės kodas 142833

18,99 €
Charakteristikos
GamintojasDjeco
Amžius11+, 7-8, 9-10
Įspėjimas dėl smulkių detaliųĮSPĖJIMAS! Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaLavinamieji
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Djeco aksesuarų vėrimo rinkinys "Paukščiai" DJ09806
18,99 €

Pasigamink patį gražiausią aksesuarą! Šis nuostabus rinkinys skatina mergaičių kūrybiškumą ir kruopštumą, padeda išmokti pažinti ir derinti spalvas, ugdo stiliaus jausmą. 

Rinkinyje rasite: 4 indelius su karoliukais, spalvingi guminiai raišteliai ir juostelės vėrimui, medalionas su grandinėle, kiti priedai bei detali instrukcija

 

Rekomenduojamas amžius: 8-13 metų

Pakuotės matmenys: 21 x 23 x 2,5 cm

 


Djeco kompanija įkurta 1954 m. Prancūzijoje. Dabar ši kompanija žinoma jau visame pasaulyje, jos žaislai išsiskiria patraukliu dizainu, kokybe ir originalumu. Pagrindinė kompanijos idėja - estetinis vaikų lavinimas. 

ID: DJ09806
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę