Prekių katalogas

CHICCO Minkštas šaukštelis, rožinis, 8 mėn.+ 16100.10

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 3062262

4,84 €
Prekės savybės
GamintojasChicco
Amžius12 mėn. +
Prekės kategorijaKūdikių maitinimo priemonės
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
„Chicco“ – tai italų prekių ženklas, turintis daugiau kaip 60 metų patirties gaminant produktus, padedančius tėvams mėgautis ir džiaugtis kiekvienu kartu su kūdikiu praleistu ypatingu momentu.„Chicco“ minkštas rožinis šaukštelis savarankiškai valgyti pradedantiems mažyliams. Ergonomiška šaukštelio forma leidžia mažyliui patogiai jį laikyti pačiam. Rekomenduojama nuo 8 mėn.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę