Prekių katalogas

Mobilus reguliuojamas krepšinio stovas Exit Galaxy 116x77cm

Greitas pristatymas 2-14 d.d.

Prekės kodas 3173309

498,30 €
Prekės savybės
GamintojasEXIT
Prekės kategorijaKrepšiniui
Mobilus reguliuojamas krepšinio stovas Exit Galaxy 116x77cm
498,30 €

Draugiškas vartotojui; greito aukščio reguliavimo sistema

„Galaxy“ turi unikalią sistemą, leidžiančią per kelias sekundes koreguoti aukštį. Jūs patraukiate valdymo rankenėlę ir, paspaudę žalią rankenėlę, slenkate sistemą iki norimo aukščio.Valdymo rankenėlė užrakinama automatiškai. Šis procesas nereikalauja daug jėgos, todėl net vaikai gali nustatyti tinkamą aukštį. „EXIT Galaxy“ krepšinio sistema reguliuojama 5 skirtingais aukščiais: 230cm / 245cm / 260cm / 285cm / 305cm (tinkamas aukštaūgiams).

Paprasta naudoti; galima lengvai perkelti

„Galaxy“ nešiojama krepšinio sistema turi unikalų kilnojamąjį rėmą su priešpriešiniais svoriais. Jei naudojate „normalias“ judančias sistemas, prieš pradedant jas perkelti, dažnai turite pakreipti visą sistemą. Tai nėra lengva ir kartais net pavojinga vaikams. „Galaxy“ rėme yra trys ratai, kurių pagalba stovą galima lengvai nustumti. Priekinis ratukas leidžia lengvai vairuoti, o priekinė rankena leidžia vairuoti ir judėti dar lengviau. Net vaikai gali perkelti šią sistemą.

Kontroliniai svoriai

Rėmas yra atsparus oro sąlygoms, turi dangtį, po kuriuo yra 3 priešpriešiniai svoriai. Šios atsvaros - smėlio maišai, leidžiantys sistemai tvirtai stovėti (55 kg kiekvienam smėlio maišui, todėl bendras svoris yra apie 165 kg). Skirtingai nuo sistemų, kuriose yra vandeniu užpildytas plastikinis pagrindas, ši sistema nepažeidžiama oro salygų ir visada stovi tvirtai.

Kokybė

Tvirtas rėmas ∅89mm, sustiprintas krepšinio žiedas ir plieninis rėmelis su polikarbonatu (PC) užtikrina ilgas žaidimo valandas! Trys smėliu užpildyti maišeliai, dedami į tam skirtą vietą, garantuoja, kad rėmas yra tvirtai pritvirtintas.

Klientų atsiliepimai apie šią prekę