Info
Prekių katalogas

Konstruktorius LaQ „Dinosaur World Tyrannosaurus“ / Detalių skaičius: 300

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 2022639

32,99 €
 
 
Charakteristikos
Gamintojas
Amžius3+
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Konstruktorius LaQ „Dinosaur World Tyrannosaurus“ / Detalių skaičius: 300
32,99 €

Konstruktorius LaQ „Dinosaur World Tyrannosaurus“ – tai rinkinys dinozaurų mylėtojams ir tyrinėtojams. Sukonstruokite net 6 įspūdingus dinozaurus: „Tyrannosaurus“, „Archaeoptericus“, „Dinonychus“, „Carnotaurus“, „Plesiosaurus“ ir „Ankylosaurus“. Ryškių spalvų ir išraiškingo žvilgsnio pagrindinis modelis „Tyrannosaurus“ nepaliks abejingų! Konstruodami skirtingus LaQ dinozaurų modelius, išmoksite įvairių konstravimo su LaQ detalėmis technikų.


Konstruojant ugdomas ne tik loginis ir matematinis mąstymas, didėja dėmesio koncentracija, bet ir lavinama vaizduotė, mokėjimas kurti ir pasakoti istorijas, spalvų derinimo gebėjimai.


Jei mėgstate ir kolekcionuoti, iš skirtingų LaQ dinozaurų kolekcijų galite surinkti įvairių rūšių, dydžių ir spalvų dinozaurus, kuriais galėsite didžiuotis prieš draugus ir artimuosius.

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę