Prekių katalogas

MAGFORMERS Magnetinis rinkinys „My First“, 20 vnt.

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 2011778

35,99 €
Prekės savybės
GamintojasMagformers
Dalių skaičius20
Prekės kategorijaKonstruktoriai
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
MAGFORMERS Magnetinis rinkinys „My First“, 20 vnt.
35,99 €
Šis rinkinys – puiki pirmoji pažinti su magnetiniais konstruktoriais MAGFORMERS®. Rinkinyje yra 9 trikampiai ir 11 kvadratų, su kuriais sukonstruosi net 12 skirtingų gyvūnų – šuniuką, drugelį, sraigę ir daugybę kitų. Spalvingos detalės pavers žaidimą ryškiu ir linksmu, vaikas mielai pradės mokytis spalvų, geometrinių figūrų ir susipažins su magnetų veikimo principu. MAGFORMERS® – tai naujos kartos magnetiniai konstruktoriai, kuriuos sudaro dėl magnetų traukos lengvai susijungiančios paprastos geometrinės formos – trikampiai, kvadratai, rombai ir daug kitų. Visi magnetai įmontuoti tvirtų plastikinių formelių viduje, jiems neįmanoma iškristi, todėl žaisti visiškai saugu. Tačiau patys magnetai formelių viduje sukasi ir vieną kartą ta pati formelė gali traukti, kitą kartą – stumti kitas! MAGFORMERS® magnetai net aštuonis kartus stipresni už įprastus magnetus ir jų jėgos pakanka net didžiausioms konstrukcijoms pastatyti. Šis rinkinys suderinamas su visomis kitomis MAGFORMERS® figūrėlėmis ir priedais.

Rinkinyje yra 20 magnetinių detalių
DĖMESIO! Pavojus užspringti! Produktas turi magnetų. Laikykite jį atokiau nuo magnetiškai paveikiamų objektų.
Žaislas paženklintas CE ženklu

Gamintojas - MAGFORMERS
Klientų atsiliepimai apie šią prekę