Prekių katalogas

MAGFORMERS Magnetinis rinkinys „Basic Plus“, 14 vnt.

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 2011774

26,99 €
Prekės savybės
GamintojasMagformers
Dalių skaičius14
Amžius5-6, 7-8, 9-10, 3-4
Prekės kategorijaKonstruktoriai
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
MAGFORMERS Magnetinis rinkinys „Basic Plus“, 14 vnt.
26,99 €
Išlaisvink vaizduotę su magnetiniais konstruktoriais MAGFORMERS®. Rinkinyje yra 8 trikampiai, 4 įprasti kvadratai ir 2 kvadratai su apskritimais viduje. Derink tiesias ir apvalias formas ir sukonstruok daug įdomių modelių – gyvūnų, bokštų su apvaliais langais ar ką tik sugalvosi! Rinkinyje esanti idėjų knygelė padės pasisemti daugiau minčių, o spalvingos detalės pavers žaidimą ryškiu ir linksmu, vaikas mielai pradės mokytis spalvų, geometrinių figūrų ir susipažins su magnetų veikimo principu. MAGFORMERS® – tai naujos kartos magnetiniai konstruktoriai, kuriuos sudaro dėl magnetų traukos lengvai susijungiančios paprastos geometrinės formos – trikampiai, kvadratai, rombai ir daug kitų. Visi magnetai įmontuoti tvirtų plastikinių formelių viduje, jiems neįmanoma iškristi, todėl žaisti visiškai saugu. Tačiau patys magnetai formelių viduje sukasi ir vieną kartą ta pati formelė gali traukti, kitą kartą – stumti kitas! MAGFORMERS® magnetai net aštuonis kartus stipresni už įprastus magnetus ir jų jėgos pakanka net didžiausioms konstrukcijoms pastatyti. Šis rinkinys suderinamas su visomis kitomis MAGFORMERS® figūrėlėmis ir priedais.

Rinkinyje yra 14 magnetinių detalių
DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų – yra smulkių detalių. Pavojus užspringti! Produktas turi magnetų. Laikykite jį atokiau nuo magnetiškai paveikiamų objektų.
Žaislas paženklintas CE ženklu

Gamintojas - MAGFORMERS
Klientų atsiliepimai apie šią prekę