Prekių katalogas

MAGFORMERS Magnetinis rinkinys, 62 vnt.

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 2011767

109,99 €
Prekės savybės
GamintojasMagformers
Dalių skaičius62
Amžius5-6, 7-8, 9-10, 3-4
LytisBerniukams ir mergaitėms
Prekės kategorijaKonstruktoriai
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
MAGFORMERS Magnetinis rinkinys, 62 vnt.
109,99 €

Išlaisvink vaizduotę su magnetiniais konstruktoriais MAGFORMERS®. Rinkinyje yra 20 trikampių, 30 kvadratų ir 12 penkiakampių, su kuriais pastatysi namus, tiltus, raketas, pilis, didelius magiškus kamuolius ir daugybę kitų 3D konstrukcijų. Spalvingos detalės pavers žaidimą ryškiu ir linksmu, vaikas mielai pradės mokytis spalvų, geometrinių figūrų ir susipažins su magnetų veikimo principu. MAGFORMERS® – tai naujos kartos magnetiniai konstruktoriai, kuriuos sudaro dėl magnetų traukos lengvai susijungiančios paprastos geometrinės formos – trikampiai, kvadratai, rombai ir daug kitų. Visi magnetai įmontuoti tvirtų plastikinių formelių viduje, jiems neįmanoma iškristi, todėl žaisti visiškai saugu. Tačiau patys magnetai formelių viduje sukasi ir vieną kartą ta pati formelė gali traukti, kitą kartą – stumti kitas! MAGFORMERS® magnetai net aštuonis kartus stipresni už įprastus magnetus ir jų jėgos pakanka net didžiausioms konstrukcijoms pastatyti. Šis rinkinys suderinamas su visomis kitomis MAGFORMERS® figūrėlėmis ir priedais.


Rinkinyje yra 62 magnetinės detalės

DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų – yra smulkių detalių. Pavojus užspringti! Produktas turi magnetų. Laikykite jį atokiau nuo magnetiškai paveikiamų objektų.

Žaislas paženklintas CE ženklu


Gamintojas - MAGFORMERS

Klientų atsiliepimai apie šią prekę