Prekių katalogas

LEGO® 10872 DUPLO Town Traukinių tiltas ir bėgiai

Greitas pristatymas 1-2 d.d.

Prekės kodas 287041

21,64 €
Charakteristikos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® DUPLO
Amžius3-4, 0-2
Įspėjimas dėl kūdikių žaislų saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

•  Su LEGO® DUPLO® statybininko figūrėle su kastuvu ir lagaminu.

•  Su 8 tiesiomis bėgių atkarpomis, 4 nuožulniomis atkarpomis tiltui ir geltona (garsinio signalo) veiksmo kaladėle.

•  Šį rinkinį naudok su 10874 Garvežiu arba 10875 Krovininiu traukiniu, kad išplėstum savo LEGO® DUPLO® traukinių kolekcijos galimybes.

•  Parodykite vaikui, kaip paprasta prijungti geltoną kaladėlę prie bėgių, kad suderinamas LEGO® DUPLO® traukinys, pavyzdžiui, 10874 Garvežys arba 10875 Krovininis traukinys pravažiuodamas įjungtų garsinį signalą.

•  Šiame rinkinyje esančios bėgių atkarpos tinka jūsų vaiko turimai LEGO® DUPLO® traukinių kolekcijai.

•  Su 2 palaidomis kaladėlėmis, kastuvu ir lagaminu, kad atsivertų papildomos žaidimų ir pasakojimo galimybės.

•  Šie žaislinių traukinių bėgiai yra puiki dovana ikimokyklinio amžiaus traukinių gerbėjams.

•  LEGO® DUPLO® gaminiai yra paprasti naudoti bei smagūs ir specialiai pritaikyti mažoms rankutėms.

•  Tinka naudoti su 10882 Traukinių bėgiais, kad pavyktų sukonstruoti įvairesnių kombinacijų ir žaisti LEGO® DUPLO® traukiniu būtų dar smagiau.

•  Tiltas yra daugiau kaip 4 col. (12 cm) aukščio aukščiausiame taške.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Pridėkite šį LEGO® DUPLO® 10872 traukinių tilto ir bėgių rinkinį prie bet kurio naujo arba esamo DUPLO traukinių rinkinio ir nuo mažumės lavinkite savo kūdikio konstravimo įgūdžius leisdami jam statyti aukštą tiltą ir savo nuožiūra kloti geležinkelio bėgių dalis. Padėkite savo mažyliui pritvirtinti geltoną veiksmo kaladėlę ant bėgių, kad pro ją pravažiuojantys suderinami DUPLO traukiniai įjungtų garsinį signalą. Rinkinyje taip pat yra LEGO DUPLO statybininko figūrėlė, 2 palaidos kaladėlės, kastuvas ir lagaminas, padėsiantys praplėsti žaidimą vaidmenimis ir papasakoti įdomesnę istoriją.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę