Prekių katalogas

LEGO® 17101 BOOST Kūrybinė įrankių dėžė

Greitas pristatymas 7-14 d.d.

Prekės kodas 299796

122,99 €
5,12 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 122,99 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 122,99 €, eilinės įmokos suma – 5,12 €.
Charakteristikos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® BOOST
Amžius11+, 7-8, 9-10
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +
 • Rinkinyje yra LEGO® motorizuotas šakotuvas, papildomas variklis, spalvų bei atstumo jutiklis ir daugiau nei 840 LEGO detalių.
 • Programuok robotą Vernie, kad jis galėtų šokti, šaudyti į taikyti, išgauti ritmą burna, naudotis savo ledo ritulio lazda ar net žaisti.
 • Sukonstruok M.T.R.4 (universalų visureigį 4) ir pasirink įrankius ar tinkinimo priedus, kurie padės tau įvykdyti misijas ar varžytis su kitais visureigiais.
 • Išmok pagroti dainą ir šėlk su „Guitar4000“.
 • Prižiūrėk savo katiną Frankie. Maitink jį tinkamų maistu – antraip jis gali nuliūsti!
 • Konstruok ir programuok „AutoBuilder“, kad sukurtum tikrų miniatiūrinių LEGO® modelių.
 • Konstruok ir programuok robotus bei modelius ir atlik virš 60 įdomių užduočių, kurias rasi LEGO® BOOST programėlėje, skirtoje atrinktiems iOS, Android ir Kindle išmaniesiems įrenginiams. Visų 5 modelių konstravimo instrukcijos pateikiamos tik nemokamoje LEGO BOOST programėlėje, kuria galima naudotis atrinktuose „iOS“, „Android“ ir „Kindle“ išmaniuosiuose įrenginiuose. Programėlė reguliariai atnaujinama naujais iššūkiais ir programavimo galimybėmis, ji skatina socialinį žaidimą.
 • Tikrasis programavimas pakeistas intuityvia ir lengvai naudojama nuvilkimo programavimo sąsaja, tinkama visiems, vyresniems nei 7 metai. Pereidamas nuo žaidimo su pagalba prie neribojamo žaidimo, mokykis apie ciklus ir kintamuosius, gerink savo mokslo, technologijų, inžinerijos, matematikos ir kūrybinio problemų sprendimo įgūdžius ir lavink vaizduotę.
 • Papunkčiui išdėstyti iššūkiai tinka pradedantiesiems, padeda tobulėti ir gerinti programavimo įgūdžius.
 • Derink su „LEGO® City“ 60194 Arkties žvalgybiniu sunkvežimiu ir valdyk bei vairuok šią transporto priemonę! Naudokis programėle, kad galėtum valdyti šakinį krautuvą, tyrinėti mėginius su spalvų jutikliu, padėti banginiui grįžti į vandenį ir ne tik. Interaktyvi patirtis kaip niekada anksčiau!
 • Derink su LEGO® NINJAGO® 70652 „Stormbringer“ ir išlaisvink Žaibo drakoną. Naudokis programėle, kad galėtum valdyti bebaimį žvėrį, šaudyti iš šaudyklių, sukurti spalvas atpažįstančią katapultuojančią sėdynę ir ne tik!
 • Šiam gaminiui reikalingos baterijos (nepridėtos).
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Suteik savo LEGO® modeliams gyvybės su naująja LEGO BOOST kūrybine įrankių dėže – tai smagus ir lengvas būdas jūsų statytojui nuo 7 metų išmokti programavimo, inžinerijos ir robotikos pagrindų. Tiesiog pasirink vieną iš 5 modelių, esančių BOOST rinkinyje, parsisiųsk nemokamą ir paprastą naudoti programėlę ir pirmyn! Pasirink judantį ir kalbantį robotą Vernie, tvirtą ir universalų visureigį M.T.R.4 su 4 skirtingais įrankiais, įskaitant spyruoklinę šaudyklę, muzikos instrumentą „Guitar4000“ su tono reguliatoriumi ir garso efektais, interaktyvųjį katiną Frankie, kuris žaidžia, murkia ir išreiškia savo nuotaiką, arba automatizuotą gamybos liniją „AutoBuilder“, kuri konstruoja miniatiūrinius LEGO modelius! Tada suteik savo kūriniams gyvybės su programėlės intuityvia bei piktogramomis valdoma programavimo sąsaja ir atlik aibę įdomių užduočių, sukurtų kiekvienam modeliui. Su LEGO BOOST vaikai, pereidami nuo žaidimo su pagalba prie neribojamo žaidimo, mokosi apie ciklus ir kintamuosius, gerina mokslo, technologijų, inžinerijos, matematikos ir kūrybinio problemų sprendimo įgūdžius ir lavina savo vaizduotę. LEGO BOOST programėle galima naudotis atrinktuose „iOS“, „Android“ ir „Kindle“ išmaniuosiuose įrenginiuose. Visų suderinamų įrenginių sąrašas pateikiamas svetainėje LEGO.com/devicecheck. Programėlė reguliariai atnaujinama naujais iššūkiais ir programavimo galimybėmis, kurios skatina socialinį žaidimą.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę