Prekių katalogas

LEGO® 31088 CREATOR Gelmių būtybės

Greitas pristatymas 1-2 d.d.

Prekės kodas 312230

12,97 €
Charakteristikos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® CREATOR
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

•  Mėgaukis 3 konstravimo galimybėmis su šiuo LEGO® Creator „trys viename“ rinkiniu. Sukonstruok ryklį, krabą ir lobį, o tada perkonstruok, kad sukurtum lankstų kalmarą arba plačiaburnį jūrų velnią.

•  Gelmių būtybių rinkinį sudaro baisus ryklys su atveriamais nasrais, smailiais dantimis, lanksčiais pelekais, lanksčiais kūno sujungimais bei šviesą atspindinčiomis akimis ir lankstus krabas su lobių dėžute.

•  Pažvelk į šaunų ryklio tamsiai mėlynos ir baltos spalvų derinį!

•  Atidaryk ryklio nasrus, kad matytųsi jo baisūs ir smaili dantys.

•  Padėk apginti mielą krabą ir jo lobių dėžutę.

•  Mėgaukis papildomomis konstravimo galimybėmis su šiuo rinkiniu. Banginio konstravimo instrukciją rasi svetainėje LEGO.com.

•  Ryklio matmenys: daugiau kaip 8 cm (3 col.) aukščio, 21 cm (8 col.) ilgio ir 9 cm (3 col.) pločio.

•  Krabo matmenys: daugiau kaip 3 cm (1 col.) ilgio ir 11 cm (4 col.) pločio.

•  Kalmaro matmenys: daugiau kaip 4 cm (1 col.) aukščio, 18 cm (7 col.) ilgio ir 22 cm (8 col.) pločio.

•  Jūrų velnio matmenys: daugiau kaip 5 cm (1 col.) aukščio, 14 cm (5 col.) ilgio ir 8 cm (3 col.) pločio.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
LEGO® 31088 CREATOR Gelmių būtybės
12,97 €

Rekomenduojame susijusias prekes

Mėgaukis jūros gyvūnų nuotykiais su LEGO® Creator „trys viename“ gelmių būtybės rinkiniu 31088, kurį sudaro baisus žaislinis ryklys su realistišku tamsiai mėlynos ir baltos spalvų deriniu, atidaromais nasrais, kurie pilni smailių dantų, lanksčiais pelekais, lanksčiais kūno sujungimais ir šviesa atspindinčiomis akimis; rinkinyje taip pat yra lankstus krabas su lobių dėžute. Su LEGO Creator „trys viename“ žaidimo rinkiniais galite konstruoti ir žaisti su 3 skirtingais konstravimo žaislais. Sukonstruok žaislinį ryklį ir krabą, o tada perkonstruok juos ir sukurk lankstų kalmarą arba plačiaburnį jūrų velnią, kad patirtum dar daugiau giliavandenių linksmybių.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę