Prekių katalogas

Kokteilinė KitchenAid P2 (5KSB1585EOB)

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 173273

208,99 €
8,71 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 208,99 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 208,99 €, eilinės įmokos suma – 8,71 €.
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 42,62 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 46,80 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 67,70 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 57,25 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 67,70 €
Prekės savybės
GamintojasKitchenAid
Indo medžiaga +Stiklas
Ledukų smulkinimas +Taip
Impulsinis režimas +Taip
Kokteilinė +Taip
Kokteilinės indo talpa (l) +0.75
Greičio padėčių skaičius +6
Garantinis laikotarpis24 mėn.
SpalvaJuoda
Prekės kategorijaKokteilinės
Galia +615 W
Kokteilinė KitchenAid P2 (5KSB1585EOB)
208,99 €
Su „KitchenAid Classic Diamond“ (5KSB1585EOB) kokteiline susmulkinsite, sutrinsite, sugrūsite, sumaišysite ir suplaksite viską, ko tik užsigeis širdis – nuo trintų sriubų iki vaikiškų tyrelių bei ledo kokteiliams.
 

Tvirta ir patikima
„KitchenAid“ kokteilinė jau iš pirmo žvilgsnio sukelia pasitikėjimo ir solidumo pojūčius. Iš lydyto metalo pagamintas tvirtas bei gan sunkus pagrindas stabiliai stovi ant stalo ir veikiant kokteilinei nė trupučio nevibruoja. Iš grūdinto storo stiklo pagamintas 0,75 litro talpos ąsotis patogiai ir stabiliai užsifiksuoja ant pagrindo, o jo dangtis tvirtai priglunda ir saugo, kad trinamas maistas nebandytų pabėgti nuo pasiutusiu greičiu besisukančio kokteilinės peilio.
 


Deimanto forma
„KitchenAid“ kokteilinės ąsočio briaunos žvelgiant iš viršaus primena deimantą. Taip padaryta ne dėl grožio, o tam, kad smulkinant ir plakant ingredientai kuo efektyviau ir greičiau susimaišytų. Galingas 615 vatų variklį, sukantis aštrų nerūdijančio plieno peilį, indo viduje sukuria tokį sūkurį, prieš kurį neatsilaiko joks maisto produktas – viskas pavirsta tolygiai tiršta mase.
 

Išmanus variklis
Speciali „The Intelli-Speed Motor“ variklio pavara „jaučia“ trinamo ir maišomo maisto tankį ir pagal tai automatiškai priderina peilio sukimosi greitį. Tokiu būdu efektyviai suplakami, sutrinami ir sumaišomi patys įvairiausi produktai – karštos daržovės trintoms sriuboms, sušaldyti vaisiai tirštiems kokteiliams, ledukai gėrimams atšaldyti ar net aromatingos žolelės kvapniems pesto padažams.
 


Programų gausa
Gamindami maistą su „KitchenAid“ kokteiline galite rinktis iš penkių sukimosi greičių. Be to, kokteilinė turi ir pulsuojantį režimą, kurio metu peilio sukimosi greitis „pulsuoja“ nuo mažiausio iki didžiausio – šis režimas tobulai tinka ledukų ar kitų šaldytų produktų smulkinimui. Tuo tarpu „SoftStart“ režimo metu peilis pradeda suktis iš lėto ir palaipsniui įsibėgėja iki jūsų pasirinkto greičio –  tokiu būdu maistas neišsitaško.
 
 

<br /><br /><br />

Klientų atsiliepimai apie šią prekę