Prekių katalogas

Prie sienos montuojama TV spintelė, 135x30x30cm, tikmedis

Greitas pristatymas 5-9 d.d.

Prekės kodas 3232170

141,98 €
Užnešimas 10,00 €
Charakteristikos
Gamintojas...
Spalva -Ruda
Svoris su pakuote, Kg20.1
Pakuočių skaičius1
Prie sienos montuojama TV spintelė, 135x30x30cm, tikmedis
141,98 €

Ši stilinga tikmedžio medienos masyvo televizoriaus spintelė yra puikus pasirinkimas, jei norite savo svetainei suteikti kolonijinio stiliaus.

Pagaminta iš tikmedžio kietmedžio, ši spintelė audio aparatūrai buvo grūdinta, džiovinta krosnyje ir tuomet šlifuota smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu popieriumi, taip suteikiant jai nepaprastai lygią išvaizdą. Tikmedžio mediena yra žinoma dėl savo išskirtinio tvirtumo, todėl lyginant su bet kurio kito tipo mediena, yra dar tinkamesnė baldams. Tikmedžio mediena yra puikus pasirinkimas norint įsigyti ilgaamžišką baldą. 2 lentynos ir 2 skyriai suteikia papildomos vietos tvarkingai laikyti įvairius savo būtinus daiktus. Atsižvelgiant į poreikius, pridėtų montavimui prie sienos skirtų priedų pagalba galite ją lengvai pakabinti ant sienos.

Svarbi pastaba: graži spalva ir medienos raštai gali skirtis priklausomai nuo baldo, tad kiekviena medinės spintelės dalis yra unikali ir šiek tiek skiriasi viena nuo kitos. Norint prailginti tarnavimo laiką, rekomenduojame padengti gaminį tikmedžio medienai skirtu aliejumi arba vandens pagrindo apdaila.

  • Medžiaga: smulkiais grūdeliais šlifuotas bei natūralia apdaila dengtas tikmedžio kietmedis
  • Bendri matmenys: 135 x 30 x 30 cm (plotis x gylis x aukštis)
  • Lentynos matmenys: 48 x 25,5 x 12 cm (plotis x gylis x aukštis)
  • Skyriaus matmenys: 40 x 25,5 x 26 cm (plotis x gylis x aukštis)
  • Reikalingas surinkimas: Ne
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę