Prekių katalogas

Kendama Play Grip II Fresh Concrete

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 312421

20,89 €
Charakteristikos
GamintojasKendama
Medžiaga +Medinis
Amžius11+, 7-8, 9-10
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaStalo žaidimai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Kendama Play Grip II Fresh Concrete
20,89 €
 
Kendama Pro - tai profesionalų rankomis paruoštas unikalus japoniškas modelis, remiantis seniausiu bei itin sparčiai išgarsėjusiu plastmasiniu Kendama žaislu. Šis kendamos prototipas, skirtingai nei jo pirmtakai, yra pagamintas vien tik iš medienos, kurios dėka jis tvirčiau laikosi žmogaus rankose ir suteikia nepakartojamą komfortą. 
 
Dalyvaukite tarpusavio kovose ir stenkites įrodyt,i ko esate verti, užmesdami specialų, greitos reakcijos reikalaujantį kamuoliuką ant vienos iš dviejų žaisle esančių duobučių, art net ant pačio Kendama smaigalio!
 
Iš pradžių galbūt pagalvosite, kad tai labai nesudėtingas žaidimas, tačiau vos jį išbandę suprasite, jog norint įgauti reikiamos technikos, keletos praleistų minučių vis dėlto neužteks.
 
Gamintojas: Kendama Europe.
Rekomenduojamas amžius: 7+
Virvelės ilgis: 40 сm 
Kamuoliuko skersmuo: 6 сm 
Matmenys: 18.5 х 7 сm 
Sertifikatai: KA, JKA
Konkursams, varžyboms.
 

 
6111145
 
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę