Prekių katalogas

Kendama Record - Kusunagi X RCPwalnut stripes

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 312445

49,99 €
Charakteristikos
GamintojasKendama
Medžiaga +Medinis
Amžius11+, 7-8, 9-10
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaStalo žaidimai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Kendama Record - Kusunagi X RCPwalnut stripes
49,99 €
Kendama Record - Kusunagi X RCPwalnut stripes

 
RECORD KENDAMA dėl formos ir pusiausvyros evoliucijos yra absoliuti naujovė Kendamos pasaulyje. Naudojantis 10 metų darbo patirtimi ir bendradarbiavimu su technikos inžinerijos specialistais, buvo sukurta aukščiausios kokybės produktų serija. Puikus Kendama su puikia pusiausvyra, skrydžio laisve ir ištobulintais žaidimo niuansais. RECORD Kendama yra sukurta specialiai Jums su šūkiu: Catch the flow.
 
Dalyvaukite tarpusavio kovose ir stenkites įrodyt,i ko esate verti, užmesdami specialų, greitos reakcijos reikalaujantį kamuoliuką ant vienos iš dviejų žaisle esančių duobučių, art net ant pačio Kendama smaigalio!
 
Iš pradžių galbūt pagalvosite, kad tai labai nesudėtingas žaidimas, tačiau vos jį išbandę suprasite, jog norint įgauti reikiamos technikos, keletos praleistų minučių vis dėlto neužteks.
 
Gamintojas: Kendama Europe.
Rekomenduojamas amžius: 7+
Virvelės ilgis: 40 сm 
Kamuoliuko skersmuo: 6 сm 
Matmenys: 18.5 х 7 сm 
Konkursams, varžyboms.
 

 
ID: 3901.
6111175
 
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę