Prekių katalogas

Kepsninė (Grilis) BIGGRILL Kamado Mini JR 13" juodas + DOVANA

Greitas pristatymas 1-2 d.d.

Prekės kodas 2001679

119,99 €
Grilio surinkimas 49,00 €
Charakteristikos
GamintojasBIGGRILL
Kepsninės svoris24 kg
Kepsninės aukštis47 cm
Kepsninės skersmuo32 cm
Kepsninės grotelių skersmuo27.2 cm
SpalvaJuoda
Prekės kategorijaLauko kepsninės
Kepsninės skersmuo +32 cm / 13 colių
Garantinis laikotarpisRibota viso eksploatavimo laiko garantija

„BIGGRILL“ – RIBOTA VISO EKSPLOATAVIMO LAIKO GARANTIJA

BIGGRILL kepsninė – ypač patikimas ir ilgaamžis įrenginys, todėl ją įsigijusiems pirkėjams suteikiama ribota viso eksploatavimo laiko (angl. „lifetime“) garantija, kuri viršija įprastus dviejų metų garantinio aptarnavimo įsipareigojimus. Viso eksploatavimo laiko garantija yra taikoma kepsninėms, kurios naudojamos instrukcijoje numatytomis sąlygomis ir neturi gamyklinių bei medžiagų defektų.

Viso eksploatavimo laiko garantija taikoma šiems BIGGRILL kepsninės bazinės komplektacijos elementams:

Keraminis kepsninės korpusas;
Keraminė ugniadėžė;
Ugnies žiedas;
Deflektoriai.

Aukščiau išvardinti BIGGRILL kepsninės elementai, praradę savo funkcinį vientisumą instrukcijoje numatyto naudojimo metu, nemokamai keičiami naujais neribotą laiką per visą eksploatavimo laikotarpį.

BIGGRILL kepsninės elementai, kuriems taikoma 2 metų garantija:

Visos metalinės kepsninės dalys;
Originalūs keraminiai kepsninės aksesuarai.

Garantijos teikimo sąlygos ir apribojimai

Viso eksploatavimo laiko garantija taikoma tik fiziniams asmenims, įsigijusiems BIGGRILL kepsninę asmeniniam naudojimui tiesiogiai iš el. parduotuvės bigbox.lt. Garantinio aptarnavimo atveju pirkėjas privalo pateikti kepsninės įsigijimo dokumentą – sąskaitą faktūrą, kasos kvitą ir lizingo sutarties išrašą, jei kepsninė buvo pirkta išsimokėtinai.

Viso eksploatavimo laiko garantija negali būti perleidžiama tretiesiems asmenims. Perpardavus kepsninę visoms jos dalims imama taikyti standartinė 2 metų garantija.

Juridiniams asmenims, kurie kepsninę naudoja komerciniais tikslais, taip pat galioja standartinė įstatymu numatyta 2 metų garantija, kuri apima keraminį korpusą, o taip pat visas keramines bei metalines dalis ir aksesuarus.

Garantija netaikoma dėl mažareikšmių eksploatavimo metu atsiradusių defektų, kurie netrukdo kepsninei funkcionuoti: smulkių įbrėžimų, įlenkimų, nuskilimų ar išorinės glazūros trūkumų. Garantija taip pat netaikoma neigiamo aplinkos ir cheminių elementų poveikio sukeltiems nerūdijančiojo plieno, ketaus ir kitų metalinių dalių defektams, susijusiems su rūdimis, oksidacija ar dangos išblukimu.

Pastebėjus aukščiau išvardintus defektus naujoje kepsninėje pirkėjas turi informuoti pardavėją apie nekokybišką prekę iš karto, nepradėjęs jos eksploatuoti.

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę