Prekių katalogas

Išmanus namų sodas CLICK & GROW Smart Home Garden 9 baltas

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 281027

199,99 €
Prekės savybės
Gamintojas
SpalvaBalta
Išmanus namų sodas CLICK & GROW Smart Home Garden 9 baltas
199,99 €
Nuo šiol sodininkystė gali būti ir išmani su gamintojo „Click & Grow“ produktu „The Smart Garden 9“ - kuris užtikrins, jog Jūsų augalu bus pasirūpinta be jokios papildomos priežiūros. Speciali vandens talpykla automatiškai palaistys Jūsų augalą, o įmontuoti šviestuvai įsijungs patys, jei patalpoje bus per mažai šviesos. Specialus žemių mišinys su sėklomis ir mineralais sukurtas be jokių pesticidų, kuris leis augti Jūsų mylimiausiems augalams be jokio papildomo įsikišimo. 

Komplekte rasite kapsules su: mini pomidorais x3; salota x3; baziliku x3; 
 
NASA įkvėptas dirvožemis užtikrina, kad jūsų augalai gautų optimalią vandens, deguonies ir maistingųjų medžiagų kombinaciją, o specialūs šviesos žibintai suteikia jiems energijos, reikalingos klestėti. Jokių pesticidų, hormonų ar kitų kenksmingų medžiagų. 
 
Su žibinto laikikliu, atnaujintais šviesos diodais ir aptakiu dizainu, tai yra savaime augantis sodas. Komplekte pridedamos 3 nemokamos baziliko sėklų kapsulės, todėl auginti jas galite pradėti iškart
 
Kad pradėtumėte auginti daržoves ar kitus augalus, jums tereikės įvykdyti tris žingsnius:
Į dirvožemį įdėti kapsulę su augalų sėklomis (nemokamai pridedamos 9 ekologiškos bazilikų, mini pomidorų ir salotų kapsulės, kitas galima įsigyti)
 

Klientų atsiliepimai apie šią prekę