Prekių katalogas

Išmanus namų sodas CLICK & GROW Smart Home Garden 3 tamsiai pilkas

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 281025

99,99 €
Prekės savybės
Gamintojas
Išmanus namų sodas CLICK & GROW Smart Home Garden 3 tamsiai pilkas
99,99 €
Nuo šiol sodininkystė gali būti ir išmani su gamintojo „Click & Grow“ produktu „The Smart Garden 3“ - kuris užtikrins, jog Jūsų augalu bus pasirūpinta be jokios papildomos priežiūros. Speciali vandens talpykla automatiškai palaistys Jūsų augalą, o įmontuoti šviestuvai įsijungs patys, jei patalpoje bus per mažai šviesos. Specialus žemių mišinys su sėklomis ir mineralais sukurtas be jokių pesticidų, kuris leis augti Jūsų mylimiausiems augalams be jokio papildomo įsikišimo. 

Komplekte rasite kapsules su baziliku x3; 
 
NASA įkvėptas dirvožemis užtikrina, kad jūsų augalai gautų optimalią vandens, deguonies ir maistingųjų medžiagų kombinaciją, o specialūs šviesos žibintai suteikia jiems energijos, reikalingos klestėti. Jokių pesticidų, hormonų ar kitų kenksmingų medžiagų. 
 
Su žibinto laikikliu, atnaujintais šviesos diodais ir aptakiu dizainu, tai yra savaime augantis sodas. Komplekte pridedamos 3 nemokamos baziliko sėklų kapsulės, todėl auginti jas galite pradėti iškart
 
Kad pradėtumėte auginti daržoves ar kitus augalus, jums tereikės įvykdyti tris žingsnius:
Į dirvožemį įdėti kapsulę su augalų sėklomis (nemokamai pridedamos 3 ekologiškos bazilikų kapsulės, kitas galima įsigyti)
Įpilkite vandens. Šis prietaisas turi 1.2l talpos vandens bakelį, todėl vieno papoildymo užteks maždaug mėnesiui.
Įjunkite. Aplinkai draugiškas prietaisas sunaudoja tik 6W energijos.
Išmatavimai: 30 x 10 x 28 cm;
Energijos sąnaudos: 6W;
Lempa: LED;
Svoris: 1,6kg;
 

.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę