Prekių katalogas

Sportinė apyrankė XIAOMI Mi Band 3

1-2 d.d.

Delivery time on 2020 02 22

Nuoroda 293068

19,99 €
Prekės savybės
Baterijos veikimo laikasiki 20 d.
GPS funkcijaNe
Chronometro funkcijaTaip
Širdies dažnio matuoklisTaip
Kalorijų skaičiavimo funkcijaTaip
Ekranėlio tipasOLED
Atsparumas vandeniui5 ATM
Ryšys ir duomenų perdavimasBluetooth 4.2
Aukštimačio funkcijaTaip
Skaitmeninis kompasasNe
Kūno masės indekso nustatymasTaip
Rekomendacijų treniruotėms funkcijaTaip
Treniruotės analizavimo funkcijaTaip
Suderinamumas su mobiliaja aplikacijaAndroid 4.4 ir aukštesnė, IOS7.0 ir aukštesnė.
Prekės kategorijaIšmanieji laikrodžiai
TipasSportinis
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Sportinė apyrankė XIAOMI Mi Band 3
19,99 €

0.78 colio OLED liečiamas ekranasŠirdies ritmo daviklisIki 20 dienų darbo laikasBluetooth 4.2Suderinamas su OS: Android 4.4 ir aukštesnė, IOS7.0 ir aukštesnė.Atsparumas vandeniui 5 ATMDaugiau statistikosMi Band 3 turi dar didesnį 0.78 colių OLED ekraną, todėl jame Jūs galite pamatyti daugiau nei vien nueitus žingsnius. Tiesiog pakelkite riešą kad pamatyti papildomai laiką ir nuspauskite mygtuką kad pamatyti žingsnius ir širdies ritmą.


Tiksliau skaičiuojami žingsniai

Patobulintas žingsniavimo algoritmas Mi Band 3 apyrankėje pašalina nereikalingus judesius. Tokiu būdu žingsniai skaičiuojami tiksliau. 


Skaičiuojamas kiekvienas širdies dūžis

Su įdiegtu judesio davikliu Mi Band 3 žino kada Jūs pradedate treniruotę. Tam Jums nebūtina perjungti apyrankę į kažkokį specialų režimą prieš startuojant. Širdies ritmas bus pradedamas matuoti iškart kai pradėsite intensyviau judėti. Tiesiog tęskite savo treniruotę iki norimo pasiekti tikslo!


Per ilgai sėdite?

Gaukite įspėjimus jei per ilgai sėdite vienoje vietoje. Šie pranešimai pasakys Jums kad laikas šiek tiek pajudėti ar padaryti pertrauką. 


Ar jau bėgote šiandien?

Kasdienis bėgimas pagerina savijautą ir sveikatą. Susiekite savo apyrankę su Mi Fit programėle kad sektumėte bėgimo greitį ir širdies darbą realiu laiku.


Ar gerai miegate?

Jūsų širdies ritmas krenta kietai miegant. Širdies ritmo daviklis seka širdies ritmą miego metu, todėl tiksliau įvertinama miego kokybė


Atrakinkite savo išmanų telefoną

Kiekviena Mi Band 3 apyrankė turi unikalų identifikavimą. Kai Jūs esate šalia savo išmanaus Android telefono, jis atrakins ekraną automatiškai - be jokių papildomų slaptažodžių ar piršto antspaudų. 


Skambučių ir žinučių perspėjimai

Gaukite vibro pranešimus apie skambučius ar žinutes tiesiai ant savo riešo, ypač kai Jūsų telefonas yra giliai kuprinėje ar kišenėje. 


IP67 vandens atsparumas

Plaukitės rankas ar maudykitės duše be baimės kartu su Mi Band 3 apyranke. Mi Band 3 yar pakankamai patvarus ir apsaugotas nuo vandens purslų, prakaito, kosmetikos, dulkių ir daugiau.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę