Prekių katalogas

Išmanusis laikrodis FitBit Ionic slate blue/burnt orange

Out of stock

Delivery time on 2021 04 11

Nuoroda 268290

229,99 €
9,58 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 229,99 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 229,99 €, eilinės įmokos suma – 9,58 €.
Prekių draudimas 1 metai 53,30 €
Prekių draudimas 2 metai 85,50 €
Prekės savybės
GamintojasFitbit
Galimų sporto režimų skaičiusMultisport
Laikrodžio tipasLaikrodis
Žadintuvo funkcija +Taip
Rekomendacijų treniruotėms funkcija +Taip
Treniruotės analizavimo funkcija +Taip
Kūno masės indekso nustatymas +Taip
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Chronometro funkcija +Taip
SpalvaMėlyna
Prekės kategorijaIšmanieji laikrodžiai


DINAMIŠKAS ASMENINIS TRENERISPatarimai laikrodžio ekrane treniruotės metu. "PUREPULSE" RIEŠINIS ŠIRDIES RITMO MONITORIUSAutomatiškai fiksuoja jūsų širdies ritmo darbą treniruotės metu arba visą parą.


POPULIARIOS MOBILIŲJŲ PROGRAMĖLĖS (ANGL. APPS)Gaukite greitą ir patogų priėjimą prie svarbios informacijos. Orai, sporto varžybų naujienos arba iš tokių programėlių kaip Strava.


"SMARTTRACK"Automatiškai užfiksuoja ir įrašo treniruotės pobūdį. Pavyzdžiui, bėgimas, dviratis ir pan. MIEGO FAZĖSStebėkite kiek laiko miego metu praleidote legvo, gilaus arba REM fazėse. Ir gaukite asmeninius pataraimus kaip miego kokybę pagerinti. ĮSIRAŠYKITE IR KLAUSKYKITE MUZIKOSTiesiai į patį laikrodį galite įsirašyti net 300 kūrinių.


VISIŠKAI ATSPARUS VANDENIUI IR GALIMA NAUDOTI PLAUKIMO TRENIRUOTĖMS FIKSUOTI


Laikrodį galite naudoti per lietų, baseine, duše ir pan. Laikrodis įrašinėja plaukimo duomenis, kaip ratų skaičius, laikas ir sudegintos kalorijos.
BEKONTAKČIAI MOKĖJIMAIPrekybos vietose vis daugėja bekontakčių atsiskaitymo stotelių. Bankai pradeda siūlyti bekontaktes atsiskaitymo korteles. O su Fitbit Ionic laikrodžiu jūs galite jau dabar pradėti atsiskaitinėti prekybos vietose greitai ir patogiai.


 


DIENOS FIZNIO AKTYVUMAS FIKSAVIMASFitbit Ionic laikrodis fiksuoja jau įprastais tapusius fizinio aktyvumo duomenis. Nueiti žingsniai, distanciją, širdies ritmas, sudegintos kalorijos, užlipti aukštai, aktyvios minutės.


KEIČIAMOS APYRANKĖSFitbit Ionic laikrodžiui yra galimybę lengvai ir greitai pasikeisti apyrankes pagal savo aprangą ar nuotaiką. 


INTEGRUOTAS GPS IMTUVASTai reiškia, kad su Fitbit Ionic galėsite įrašinėti savo įveiktą distanciją, tempą, greitį ir pan. be papildomų priedų. Įrašytus duomenis galėsite peržiūrėti savo asmeninėje paskyroje.  BATERIJOS TARNAVIMO LAIKASIonic laikrodžio baterija veiks iki 4 dienų.O su įjungtu GPS imtuvu iki 10 val.


MULTI-SPORT RĖŽIMAIGalite įrašinėti treniruotės duomenis bėgimo metu, važiavimo dviračiu, svorių kilonjimo, kad matytumėte duomenis ne tik realiu metu, bet ir vėliau savo asmeninėje paskyroje. 
Klientų atsiliepimai apie šią prekę