Prekių katalogas

PUGS AT PLAY Vaikštantis šuniukas CHILI

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 3323342

14,35 €
Charakteristikos
GamintojasPUGS AT PLAY
Amžius3-7 m.
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaInteraktyvūs žaislai
PUGS AT PLAY Vaikštantis šuniukas CHILI
14,35 €
Mielas mažas žaislinis šuniukas – smagi ir interaktyvi veikla. Pliušinis šuniukas bus puiki dovana įvairaus amžiaus mažiesiems gyvūnėlių mylėtojams. Šis šuniukas – ne tik minkštas ir mielas, bet dar ir turi interaktyvių funkcijų: moka loti bei eidamas vizginti uodegą. Tikroviškas šuniukas sužavės mažylį ir taps jo geriausiu draugu!
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę